Wyniki konkursu "Piernikowy zawrót głowy"

Wyniki konkursu, wymienione osoby nagrodzone. Lista identyczna jak w tekście głównym artykułu. Dookoła galązki śierkoe i pierniki - obrazki.

Z radością informujemy, że nasz szkolny konkurs "Piernikowy zawrót głowy" został rozstrzygnięty. Wpłynęło kilkadziesiąt prac, między innymi piękne choinki, domki, piernikowe ludziki, a nawet Yoda ze Star Wars. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i pielęgnowanie pięknego zwyczaju, jakim jest wspólne, rodzinne pieczenie pierników. Wybór kilkunastu najciekawszych prac był bardzo trudny. Po wielu konsultacjach zdecydowano o przyznaniu nagród następującym uczniom:

Kornelia Kordys II a

Jan Karłowicz I c

Maksymilian Głuszak III b

Jacek Grzenkowicz III b

Aleksandra Matuszewska II a

Iga Żurek III d

Nataniel Wielewicki II c

Stanisław Missima II b

Hanna Bogusz 0 b

Marcel Pryliński II d

Andrzej Bogusz III b

Wyróżnienie:

Alina Nestorovych II c

Amelia Kreft 0 b

Zuzanna Engler III b

Aleksander Joskowski 0 d

Serdecznie gratulujemy!

Wszystkie wypieki zostały wystawione na kiermasz w dniu 20 grudnia, a całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie wpłacony na konto fundacji "Gdy liczy się czas". Pozdrawiamy świątecznie, Agnieszka Sikorra, Agata Jakóbowska.

Pierniki wykonane przez uczniów, zawinięte w celofan leżą na ławce szkolnej.