Świetlica

Świetlica szkolna czynna:

poniedziałek 6.45 - 17.00

wtorek 6.45 - 17.00

środa  6.45 - 17.00

czwartek  6.45 - 17.00

piątek  6.45 - 17.00

 

Nauczyciele świetlicy:

Bożena Chudzik

Anna Bochentyn

Magdalena Naczk

Irena Kowalczyk

 

Plan_pracy_świetlicy.pdf

Świetliczaki_na_tropie_przysłów.pdf

 

Jesienne inspiracje w świetlicy

Kolaż czterech zdjeć przedstawiających prace plastyczne uczniów. Na pierwszym zdjęciu kolorowe, wyklejane z papieru liście, na drugim kolorowe przyklejone papierowe drzewa i parasole, na trzecim trzy krasnale - brzuchy to liście, wyżej okrągłe buzie w czapeczkach. Na ostatnim czwartym zdjęciu takie same krasnale i wycięte z papieru znicze.

Dzień Zdrowego Śniadania

Dnia 8 listopada 2023 roku w świetlicy po raz kolejny odbył się Dzień Zdrowego Śniadania. Uczniowie zostali zapoznani z zasadami zdrowego odżywiania, a następnie z pomocą wychowawców świetlicy przygotowali kolorowe, smaczne i zdrowe kanapki oraz przekąski. Działania te miały na celu propagowanie właściwych nawyków żywieniowych, zwiększenie świadomości na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka. Podczas zajęć podopieczni dowiedzieli się, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dzięki niemu mają energię do nauki, zabawy i lepiej się koncentrują. Taka lekcja sprawiła dzieciom dużo radości i z pewnością przyczyniła się do utrwalenia zdrowych nawyków żywieniowych.

                                                                        Anna Bochentyn, Irena Kowalczyk

Kolaż ośmiu zdjęć. Lewa kolumna to cztery zdjęcia dzieci, które trzymają w rękach zdrowe jedzenie, prawa kolumna to jedzenie na talerzach.

 

 

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11
im. Teodora Bolduana

Osiedle Kaszubskie 27
84-200 Wejherowo

tel.  58 738 63 33
fax. 58 738 63 31

sekretariat@sp11wejherowo.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

tel: 58 738 63 33
e-mail: sekretariat@sp11wejherowo.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony