RODO

Administratorem  Danych Państwa i Państwa  Dziecka jest Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie . Mamy siedzibę w Wejherowie na Osiedlu Kaszubskim 27. Możesz kontaktować się z nami w następujący sposób: listownie, poprzez email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 58 738-63-33.

Po co potrzebne są nam Państwa dane osobowe?

Dane Państwa i Państwa Dzieci są nam potrzebne, abyśmy mogli skontaktować się z Państwem w sprawach związanych z potrzebami  Dziecka, kontrolować jego obecności, oceniać i wpisywać oceny do dziennika, mieć możliwość kontaktowania się z Państwem, pokazywać sukcesy Państwa Dziecka na stronie internetowej i na Facebooku.

Jak długo będziemy wykorzystywać Państwa dane?

Państwa dane osobowe oraz dane Państwa Dziecka będziemy przetwarzać w okresie Jego nauki  w naszej Szkole, a także archiwizować przez okres ustalony przez przepisy prawa.

Komu możemy przekazać Państwa dane osobowe?
Nikomu nie udostępniamy Państwa danych bez wyrażenia odpowiedniej zgody.

Komu powierzamy Państwa dane?

Jednymi instytucjami, którym powierzamy dane osobowe  są: osoby dbające o zdrowie Dzieci w naszej  Szkole, a także firma Vulcan.

Do czego służy monitoring?
Monitoring w szkole służy do zapewnienia bezpieczeństwa Państwa Dzieciom oraz Pracownikom Szkoły.

Inspektor ochrony danych osobowych – Dorota Syldatk, tel. 58 677 71 37,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11
im. Teodora Bolduana

Osiedle Kaszubskie 27
84-200 Wejherowo

tel.  58 738 63 33
fax. 58 738 63 31

sekretariat@sp11wejherowo.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

tel: 58 738 63 33
e-mail: sekretariat@sp11wejherowo.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony