Jedenastka wygrywa półfinały wojewódzkie w unihokeju!

Zdjęcie przedstawia skład reprezentacji SP11 wraz z trenerką ustawioną przy bramce z pucharem. Stroje w kolorze morskim.

20 listopada rozegrały się Półfinały Wojewódzkie w Unihokeju Dziewcząt Starszych (roczniki 2009 i 2010). Nasza reprezentacja wraz z reprezentacją chłopców z SP Kostkowo byli organizatorami tychże zawodów w sali gimnastycznej przy SP nr 6 w Wejherowie.

Po bardzo emocjonujących pojedynkach wygrywamy Półfinały i tym samym awansujemy do Finałów Wojewódzkich, które odbędą się już w ten czwartek w Prabutach.
To historyczne zwycięstwo naszej szkoły w tej dyscyplinie !!! Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

DO BOJU JEDENASTKA!!!

Reprezentacja SP11: Marta Elwart (kapitan), Martyna Mufel, Nadia Bużan, Aga Puto, Lena Kupc, Kaja Silikowska, Nela Krzyżczyk, Nela Ptach, Zosia Duraś, Oksana Trofymczuk.

Trener: Marta Pacek-Jezierska

Bardzo dziękujemy Dyrekcji SP 11 oraz Strażakom z Wejherowa za pomoc w organizacji zawodów oraz przetransportowanie band do SP6 !!!

Zdjęcie przedstawia uśmiechniętą kapitan drużyny trzymającą puchar
Zdjęcie przedstawia reprezentację dziewcząt starszych ustawioną tyłem, żeby było widać numery na koszulkach i z podniesionymi rękoma. Trenerką trzyma puchar przed dziewczynami i jest ustawiona przodem.

Zdjęcie przedstawia reprezentację SP11 wraz z trenerką meczu ustawione w kółku.