Zajęcia w ramach pomocy psychologiczno - pedagogicznej
KLASA | NAUCZYCIEL | PRZEDMIOT | RODZAJ KOŁA | TERMIN | SALA |
---|---|---|---|---|---|
II | D. Papke | edukacja wczesnoszkolna | zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze | poniedziałek 12.15 - 13.00 | biblioteka I p. |
II | S. Aleksandrowska- Dawidowska | edukacja wczesnoszkolna | zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze | poniedziałek 11.15 - 12.00 | 70 |
II | S. Aleksandrowska- Dawidowska | edukacja wczesnoszkolna | zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze | wtorek 12.15 - 13.00 | biblioteka I p. |
II | A. Aniszewska | edukacja wczesnoszkolna | zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze | wtorek 11.15 - 12.00 | 67 |
III | K. Budnik | edukacja wczesnoszkolna | zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze | wtorek 11.15 - 12.00 | biblioteka I p. |
III | A. Jakóbowska | edukacja wczesnoszkolna | zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze | czwartek 10.15 - 11.00 | 38 |
IIIc | A. Aniszewska | edukacja wczesnoszkolna | zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze | czwartek 11.15 - 12.00 | 67 |
IIId | A. Aniszewska | edukacja wczesnoszkolna | zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze | czwartek 11.15 - 12.00 | 67 |
B. Kamień | j. polski | kółko zainteresowań | poniedziałek 14.55 - 15.40 | 42 | |
IV | B. Kamień | j. polski | zajęcia wyrównawcze | czwartek 9.20 - 10.05 | 44 |
IV | W. Musiał | Matematyka | zajęcia dydaktyczno wyrównawcze | poniedziałek 8.25 - 9.10 | 72 |
P. Jurewicz | matematyka | zajęcia dydaktyczno wyrównawcze | poniedziałek 13.10 - 13.55 | 38 | |
K. Bujak | plastyka | kółko plastyczne | czwartek 14.55 - 15.40 | 39 | |
M. Lassmann | biologia | kółko zainteresowań | środa 10.15 - 11.00 | 38 | |
E. Woźniak | matematyka | zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze | czwartek 8.25 - 9.10 | 43 | |
A. Weichbrodt | j. angielski | zajęcia dydaktyczno wyrównawcze | czwartek 14.55 - 15.40 | 48 | |
D. Cyplik | plastyka | kółko plastyczne | czwartek 14.55 - 15.40 | 39 | |
A. Krystkiewicz | biologia | kółko plastyczne | piątek 14.05 - 14.50 | 65 | |
M. Hennig | j. polski | zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze | środa 8.25 - 9.10 | 44 | |
I. Polańska | j. angielski | zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze | środa 8.25 - 9.10 | 38 | |
B. Mlek | matematyka | zajęcia dydaktyczo - wyrównawcze | czwartek 14.55 - 15.40 | 68 | |
M. Hennig | j. polski | zajęcia dydaktyczo - wyrównawcze | czwartek 7.30 - 8.15 | 38 | |
W. Musiał | matematyka | zajęcia dydaktyczo - wyrównawcze | środa 8.25 - 9.10 | 72 | |
E. Klein | muzyka | chór | poniedziałek 13.05 - 13.55 | 44 | |
A. Gazarkiewicz | j. angielski | zajęcia dydaktyczo - wyrównawcze | piątek 11.15 - 12.00 | 38 | |
M. Lassmann | biologia | kółko zainteresowań | poniedziałek 11.55 - 12.00 | 42 | |
V. Czajka | j. polski | zajęcia dydaktyczo - wyrównawcze | poniedziałek 14.05 - 14.55 | 44 | |
A. Potrykus | muzyka | chór | środa 14.15 - 14.50 | 46 |