Wyniki konkursu świetlicowego „Ozdoba lub kartka świąteczna”

Na zdjęciu prace uczniów: duża choinka wykonana z papierowych kółek, dwie mniejsze choinki, dwa bałwanki, mikołaj.

Poniżej wyniki konkursu zorganizowanego w grudniu przez świetlicę szkolną. Pierwsze miejsca zajęli:

Bartosz Rogowski 0a

Alicja Hałęza Ic

Natalia Kwidzińska 0d

Aleksander Joskowski 0d

Hanna Kowalska Ib

Jakub Wojciechowski IIa

Nikodem Rutkowski Ie

Stanisław Krawczyk Ia

Filip Kreft Ia

Wiktor Grapp IIb

Gratulujemy!

Cztery prace uczniów - na papierowych kartkach A4 , pierwsza - głowa Mikołaja, druga Mikołaj i z tylu choinka, trzecia Choinka i bombka, czwarta - choinka.

Prace uczniów: dwie choinki, bałwanek, bomka świąteczna, but na prezenty oraz trzy głowy świątecznych reniferów.

Pięć prac uczniów na kartkach A4: choinka, miś w mikołajoej czapce, renifer i choinka, choinka, Mikołaj, sanie i renifery.

Dwie prace uczniów. Pierwsza - na kartce papieru bałwanek, śnieg, gwiazdki. Druga - ozdoba  kaształcie serca, w środku gwiazdka.