Ogólnopolski projekt "Napisz, proszę, choć kilka słów".

Dziewiętnaście osób stoi na holu, w rękach trzymają koperty z listami. W tle okno.

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele

Z radością pragniemy Was poinformować o tym, że uczniowie klasy 5d biorą udział w ogólnopolskim projekcie "Napisz, proszę, choć kilka słów". Projekt ten polega na wymianie listów oraz wiadomości z nowymi kolegami i koleżankami ze szkoły podstawowej w Markowej.

Nasze dzieci miały okazję nawiązać nowe znajomości oraz podzielić się swoimi doświadczeniami i zainteresowaniami. Projekt ten ma na celu promowanie komunikacji, rozwijanie umiejętności pisania oraz budowanie więzi między uczniami z różnych miejscowości.

Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przygotowywali swoje listy i wiadomości, dzieląc się swoimi pasjami, marzeniami oraz codziennymi historiami. Odpowiedzi od naszych nowych przyjaciół sprawiły uśmiech na wielu twarzach oraz były powodem wielu emocji, co widać na zdjęciach.

Wyniki tego projektu okazały się niesamowite! Nie tylko nawiązaliśmy nowe przyjaźnie, ale również uczestniczymy w wymianie kulturalnej, dzieląc się tradycjami swoich miejscowości. Wzajemne zrozumienie i otwartość, które towarzyszą naszym uczniom podczas tego projektu, są niezwykle cenne i ważne.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom klasy 5d za zaangażowanie i wysiłek w realizację tego projektu. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i ufamy, że ta wymiana wiadomości zaowocuje trwałymi przyjaźniami i dalszym rozwijaniem umiejętności komunikacyjnych.

Dziękujemy również uczniom ze szkoły podstawowej w Markowej za chęć współpracy oraz otwartość na nawiązanie kontaktu. Ta wymiana jest dla nas wszystkich niezwykle inspirująca i budująca.

Koordynator szkolny projektu i logistyka: Monika Lidzbarska

Trzy dziewczynki, trzech chłopców przy szkolnej ławce. Czytają listy. W tle jeszcze trzy dziewczyny.

Trzech chłopców przy szkolnej ławce, czytają listy. Z tyłu jedna uczennica, również czyta list.

Dwie uczennice w ławce czytają listy.

Troje dzieci w ławce czyta listy.