Rada rodziców

Szanowni Rodzice

Podstawowym celem funkcjonowania Rady jest reprezentowanie ogółu Rodziców szkoły, wspieranie działalności statutowej szkoły oraz działanie na rzecz polepszania jej funkcjonowania. To właśnie w szkole nasze dzieci spędzają większą część dnia, dlatego nasze działania zmierzają  m.in. do uatrakcyjnienia tego czasu i aby szkoła nie tylko kojarzyła się im z nauką i obowiązkiem, a również z czasem zabaw, zawodów sportowych itp.

Aby nasze zaangażowanie mogło dać wymierne efekty, poza samymi chęciami, niezbędne są jeszcze środki finansowe. Od wielu lat podstawowym źródłem finansowania naszych działań są  składki Rodziców  na RR.

Składka na rok szkolny 2022/2023 wynosi na rodzinę : 50 zł

Dziękujemy wszystkim za wpłacane pieniądze i podkreślamy, że „wracają one do dzieci” poprzez uatrakcyjnienie i wzbogacenie ich szkolnego życia.  Dzięki Państwa sumiennym wpłatom możemy
zrobić znacznie więcej, dla naszych dzieci i szkoły Zachęcamy również do wspierania RR swoimi ciekawymi pomysłami i rozwiązaniami.

Rachunek bankowy:

17 1160 2202 0000 0001 4060 3647  Bank Millennium

W tytule przelewu prosimy podać: imię, nazwisko dziecka, klasa.