Egzamin poprawkowy - Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teodora Bolduana

pasowanie

pasowanie zdjęcie na stronę

W maju, kiedy wszyscy pierwszoklasiści mogli już pochwalić się umiejętnością czytania, bibliotekarze szkolni przygotowali dla nich uroczyste Pasowanie na Czytelnika. Wszystkie klasy odwiedziły bibliotekę, obejrzały krótkie przedstawienie przygotowane przez uczennice z klasy 4d. Były rozmowy o zasadach korzystania z biblioteki, o obowiązku szanowania książek. Była prezentacja zbiorów bibliotecznych. Było dużo uśmiechu i zabawy.

Na zdjęciu dzieci z pierwszej klasy oglądają zbiory biblioteczne i prezentują otrzymane elementarze.

PS Czwartoklasistkom bardzo dziękujemy za udział :)

Rowerowy Maj

Prezydent Miasta Wejherowa wręcza nagrodę w akcji Rowerowy Maj. Nagrodą jest rower. Źródło: https://nadmorski24.pl/ 

W Wejherowie po raz drugi odbyła się ta akcja „Rowerowy Maj”. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Wejherowie codzienne dojeżdżali do szkoły w sposób aktywny – przesiedli się na rowery, rolki, deskorolki i hulajnogi.
Organizatorem akcji Rowerowy Maj we wszystkich wejherowskich Szkołach Podstawowych był Urząd Miejski w Wejherowie, we współpracy z Miastem Gdańsk.
Zwycięską szkołą okazała się wejherowska „piątka”, która miała najwyższą frekwencję – 38 proc. Drugi miejsce zajęła „ósemka” w wynikiem prawie 35 proc. frekwencji, a trzecie miejsce – „jedenastka” – 30 proc. frekwencji. W nagrodę, przy tych szkołach zamontowane zostaną stacje naprawy rowerów.
Najaktywniejszą klasą SP11 w Wejherowie była klasa 4b, II miejsce klasa 6c , III miejsce 3d.
Wśród najaktywniejszych uczniów z każdej szkoły rozlosowano rowery. Z naszej szkoły rower wygrała Nadia Kożyczkowska z klasy 3d.
Pogoda sprzyjała nam w tym roku, a dobre nawyki pozostały – wielu uczniów i rodziców kontynuuje aktywne dojazdy. Cieszy ten fakt!!!
Do zobaczenia za rok!!!
Koordynatorzy:Paulina Romińska, Iwona Grzenkowicz

Laboratoria Przyszłości – Klocki Mini Wafle Konstruktor.

Laboratoria Przyszłości 1W ramach projektu „Laboratoria przyszłości” w klasie trzeciej „e” przeprowadzona została lekcja z wykorzystaniem klocków „Mini Waffle Konstruktor”. W trakcie zajęć uczniowie mieli okazję kształtować i rozwijać umiejętności manualne i techniczne, jak również wdrażać się do pracy zespołowej, dobrej organizacji i dbania o porządek na stanowisku.
To było 45 minut kreatywnej zabawy. Podzieleni na trzy grupy uczniowie rozplanowali pracę tak, aby na końcu swoich działań stworzyć jedną wspólną konstrukcję „Zamek z ogrodem i zwierzętami, broniony przez różnego rodzaju rakiety”.

Zbiórka dla zwierząt.

 

Zbiórka dla zwierząt Zbieramy karmę mokrą i suchą, koce, środki czystości i duże miski nierdzewne dla zwierząt ze schroniska w Dąbrówce oraz kociego domu tymczasowego. 20.02.2023-28.02.2023 Zachęcamy wszystkich do włączenia się do akcji samorządu uczniowskiego oraz wolontariatu.

Wielki Maraton Czytelniczy

WIELKI MARATON CZYTELNICZY

TEST  4

Czwarty tegoroczny test uczestników Wielkiego Maratonu Czytelniczego odbędzie się dnia 11.01.2023 r. (środa). Spotykamy się wszyscy tego dnia o godz. 14 przy magazynie bibliotecznym.

Sprawdzamy znajomość lektur:

  • klasy II – III: Jan Bauer „Strasznowiłka i dzika zima”
  • klasy IV – VI: R. J. Palacio „Cudowny chłopak”
  • klas VII – VIII: Paweł Beręsewicz „Skandal w stolicy nudy”

Do zobaczenia :)

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11
im. Teodora Bolduana

Osiedle Kaszubskie 27
84-200 Wejherowo

tel.  58 738 63 33
fax. 58 738 63 31

sekretariat@sp11wejherowo.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

tel: 58 738 63 33
e-mail: sekretariat@sp11wejherowo.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony