Zajęcia w ramach pomocy Psychologiczno - Pedagogicznej

 

Dla kogo/KLASY

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

RODZAJ KOŁA

TERMIN

SALA

II

K.Budnik

e.wczesnoszkolna

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Piątek 11 15- 12 00

s. terapii

II

A.Jakóbowska

e.wczesnoszkolna

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Piątek 12 15- 13 00

64

II

M.Semmerling

e.wczesnoszkolna

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Poniedziałek 9 20-10 05

64

II

A.Jakóbowska

e.wczesnoszkolna

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Piątek 13 10- 13 55

64

II

K.Szczepańska

e.wczesnoszkolna

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Piątek 10 15- 11 00

s. terapii

III

D.Papke

e.wczesnoszkolna

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Czwartek 10 15- 11 00

42

III

J.Zembrzuska

e.wczesnoszkolna

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Poniedziałek 11 15- 12 00

64

III

A.Aleksandrowska

e.wczesnoszkolna

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Czwartek 15 45- 16 30

20

III

A.Stanasiuk

e.wczesnoszkolna

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Wtorek 12 15- 13 00

s. terapii

III

A.Sikorra

e.wczesnoszkolna

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Wtorek 11 15- 12 00

42

Klasy 4

W.Musiał

Matematyka

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Piątek 10 15- 11 00

38

A.Lesner

j.polski

Kółko polonistyczne

Środa 14 55- 15 40

38

M.Baran

turystyka

Koło

Wtorek 16 35- 17 20

63

A.Weichbrodt

j.angielski

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Piątek 11 15- 12 00

 

E.Klein

Muzyka

chór

Poniedziałek 15 45- 16 30

44

Klasy 5

W.Musiał

Matematyka

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Czwartek 8 25- 9 20

48

W.Dobke

Geografia

Kółko geograficzno- ekonomiczne

Poniedziałek 15 45-16 30

72

K.Bujak

Plastyka

Kółko plastyczne

Czwartek 11 15-12 00

67

B.Mlek

Matematyka

Kółko matematyczne

Poniedziałek 7 30- 8 15

72

A.Weichbrodt

j.angielski

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Wtorek 15 45- 16 30

 

Klasy 6

B.Grynholewska

j.polski

Kółko polonistyczne

Czwartek 8 25- 9 10

 

M.Hennig

j.polski

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Wtorek 10 15- 11 00

64

D.Ściślak

j.angieslki

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Wtorek 7 30- 8 15

48

E.Woźniak

Matematyka

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Wtorek 8 25- 9 10

73

Klasy 7

P.Drewa

Matematyka

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Poniedziałek 8 25- 9 10

1

A.Lesner

j.polski

Kółko polonistyczne

Wtorek 7 30- 8 15

38

D.Ściślak

j.angieslki

Kółko j.angielskiego

Poniedziałek 14 05- 14 50

48

Klasy 8

W.Musiał

Matematyka

Zaj.dydaktyczno- wyrównawcze

Poniedziałek 14 55- 15 40

47

B.Kamień

j.polski

Kółko polonistyczne

Wtorek 12 15- 13 00

64

B.Kamień

j.polski

Kółko polonistyczne

Czwartek 15 00- 15 45

69

Cz.Mlek

Fizyka

Kółko - fizyka

   

A.Krystkiewicz

biologia

Kółko biologiczne

Poniedziałek 7 30- 8 15

65

D.Stodolska

Chemia

Kółko- chemia

Czwartek 15 55- 16 40

63

I.Polańska

j.angielski

Kółko j.angielskiego

Poniedziałek 14 55- 15 40

38

 

D.Jóskowska

j.angielski

Kółko j.angielskiego

Poniedziałek 7 30- 8 15

70

 

A.Potrykus

muzyka

chór

Poniedziałek 14 05-14 50

45


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla kogo/KLASY

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

RODZAJ KOŁA

TERMIN

SALA

           
           
           
           
           


 

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11
im. Teodora Bolduana

Osiedle Kaszubskie 27
84-200 Wejherowo

tel.  58 738 63 33
fax. 58 738 63 31

sekretariat@sp11wejherowo.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

tel: 58 738 63 33
e-mail: sekretariat@sp11wejherowo.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony