,,Zemsta" A. Fredry - projekt uczniów klasy 7a i 7e

Dwaj uczniowie siędzą przy szkolnej ławce, przed nimi rozpoczęty plakat, piórniki z mnóstwem kolorowych pisaków i kredek. Chłopcy rysują. W tle kolejni uczniówie, również wykonują plakat.

Na lekcjach języka polskiego uczniowie klasy 7a i 7e realizowali projekt dotyczący ,,Zemsty" A. Fredry. Wykazali się doskonałą znajomością lektury, kreatywnością, zdolnościami manualnymi i bogatą wyobraźnią podczas tworzenia plakatów metodą projektu. Wszystko wspaniale zaplanowali w oparciu o przygotowane materiały. Graficzne omawianie lektury okazało się ciekawym pomysłem na lekcję, ale również wspaniałą przygodą z bohaterami ,,Zemsty", o których trzeba pamiętać, gdyż jest to obowiązkowa książka do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia w grupach doskonale wpłynęły na relacje rówieśnicze, uczniowie byli bardzo zaangażowani i chętnie dzielili się swoimi pomysłami. Nad właściwym przebiegiem zajęć czuwała nauczycielka języka polskiego p. Agnieszka Lesner, która służyła pomocą i merytorycznym wsparciem.

Dwaj uczniowie siędzą przy szkolnej ławce.  Chłopcy rysują.

Dwie uczennice siędzą przy szkolnej ławce, przed nimi rozpoczęty plakat, piórniki z kolorowymi pisakami i kredkami. Dziewczynki rysują. W tle okno i widok za oknem - blok mieszkalny.

Kolaż 3 zdjęć, na zdjęciach prace uczniów wykonane kredkami, widać napisy "Zemsta", narysowane postaci i zdjęcia Aleksandra Fredry.