Dyktando Niepodległościowe

Na zdjęciu grupa młodzieży: cztery dziewczyny, trzech chłopców. W tle ściana z gazetką z czarno - białymi zdjęciami, po lewej stronie szafa, po prawej kanapa.

Dnia 26 października w II LO w Gdyni odbył konkurs wojewódzki „Dyktando Niepodległościowe. Po polsku o historii”. Nasza szkołę reprezentowali: Zosia Szpica, Wiktor Głuszak, Aniela Janca, Paula Kędzierska, Oliwier Rank, Monika Szwarc, Nadia Kopera i Jan Sikorra. Świetnie poradzili sobie na wcześniejszym etapie ortograficznych zmagań. Gratulujemy dotarcia do etapu wojewódzkiego i życzymy dalszych sukcesów! Ogłoszenie wyników już wkrotce - 6 listopada.

Koordynator konkursu Barbara Kamień