Jedenastka po raz kolejny zapaliła światełko dla Puckiego Hospicjum

Na zdjęciu widać 9 osób, 3 dziewczynki, 5 chłopców, nauczycielkę. Uczniowie są w zółtych koszulkach. W rękach 3 osób puszki kwestowe, 1 osoba trzyma znicz. W tle brama cmentarza i drzewa.

Listopad to czas zadumy, wspomnień o tych, którzy odeszli. W tym roku naszych szkolnych Wolontariuszy w żółtych koszulkach można było spotkać przy cmentarzu w Wejherowie. W tym czasie w sposób szczególny pamiętamy o bliskich nam zmarłych. To również czas, kiedy szczególnie dbamy o groby- dekorujemy je kwiatami, zapalamy symboliczne znicze. Ten znicz, który zapaliło się w ramach akcji, "Zapal światełko dla Puckiego Hospicjum" nabiera też wyjątkowej mocy - mocy pomagania.

Wolontariusze i ich opiekunowie dziękują hojnym darczyńcom. Tegoroczna edycja kwesty była nad wyraz udana, o czym świadczą zapełnione puszki i rozdane cegiełki.

Kamila Bujak- szkolny koordynator kwesty

Na zdjęciu widać dwie dziewczynki, które stoją przy stoisku ze zniczami. Z przodu stolika odwrócona tyłem stoi młodsza dziewczynka, która kupuje znicz. Na stole znicze i puszki kwestowe.