Wyniki szkolnego konkursu "Teodor Bolduan - nasz Bohater"

Zdjęcie patrona szkoły Teodora Bolduana w formie popiersia z zamieszczonym poniżej tytułem konkursu "Teodor Bolduan- nasz Bohater!"

Rozstrzygnięto konkurs poświęcony pamięci patrona naszej szkoły:  "Teodor Bolduan- nasz Bohater!". Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VIII i miał na celu upowszechnienie wiedzy na temat patrona oraz wspieranie aktywności twórczej i rozwijanie umiejętności plastycznych uczniów.

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu dowolną techniką  lapbooka o patronie szkoły i jego zasługach dla ówczesnej społeczności miasta. Kreatywne i oryginalne lapbooki  przygotowane ręcznie przez naszych uczniów pełne były rysunków, obrazków i zdjęć. Najważniejsze informacje i ciekawostki dotyczące życia prywatnego i zawodowego Teodora Bolduana zaprezentowane zostały w różnorodnych elementach tj. harmonijki, okienka, karteczki, koperty, kieszonki itp.

Z radością informujemy, że uczniowie wykazali się wielkim zaangażowaniem w wykonanie prac konkursowych. Jury konkursowe przyznało nagrody i wyróżnienia uczestnikom konkursu.

Laureaci:
I miejsce: Karolina Plichta klasa 6d
II miejsce: Paula Kędzierska klasa 6b
III miejsce: Klara Bechta klasa 4b

Wyróżnienia:
Bartosz Karpiński klasa 5e
Julia Pasieka klasa 5b

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się w trakcie obchodów ku czci patrona szkoły. Zwycięskie prace będzie można podziwiać na pokonkursowej wystawie.  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczestnikom konkursu!

Opiekunowie: Kamila Bujak i Dorota Cyplik

Praca konkursowa w formie lapbooka. Na zielonym tle na fiszkach wypisane zasługi Teodora Bolduana, oprócz tego dwa zdjęcia Bolduana i papierowy jamnik.

Na jasnym tle zdjęcie Teodora Bolduana, zdjęcie basenu, kortów tenisowych, stadionu, pomnika Bolduana, oprócz tego czerowne fiszki z informacjami biograficznymi, opisem przyklejonych fotografii. Dodatkwo koperta z napisem quiz.

Na granatowym tle otwierane jak książka zakładki, po otwarciu np. narysowany kredkami portret Bolduana, zdjęcie Bolduana. Część zakładek niotwarta, nie widać zawartości. W wyciętych kółach członkowie rodziny Bolduana. Dodatkowo przyklejony pasek ze wzorem kaszubskim.