Warsztaty kreatywne - przygotowania do kiermaszu świątecznego

Kolaż czterech zdjęć. Zdjęcie pierwsze: długi stół, wzdłuż niego dzieci, na blacie czerwone kłębki włóczki. Zdjęcie drugie: trzech chłopców, jeden odwrócony tyłem, dwóch pozostałych siedzi przy ławce, w rękach jednego z nich czerwona czapeczka. Zdjęcie trzecie: czworo dzieci, w rękach dziewczynki czerwona włóczka. Pozostała trójka dzieci rozmawia ze sobą. Dwie dziewczynki i jeden chłopiec. Zdjęcie czwarte: czworo dzieci przy ławce, wykonuja bałwanki.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas radości, spotkań rodzinnych, prezentów i niezwykłej atmosfery. Tworzą ją między innymi światełka i ozdoby świąteczne przystrajające nasze domy.

W klasie drugiej mama jednej z uczennic, Pani Katarzyna Nita poprowadziła warsztaty kreatywne, podczas których uczniowie wykonali kilka ozdób z przeznaczeniem na świąteczny kiermasz szkolny. Były to włóczkowe bałwanki, złożone z pomponów i czapeczek wykonanych przez uczniów przy wsparciu pani instruktorki. Zajęcia dostarczyły dzieciom mnóstwo pozytywnych emocji i satysfakcji. Serdecznie dziękujemy Rodzicowi, Mamie Małgosi za poświęcony czas i propozycję wspaniałej lekcji.

Kolaż czterech zdjęć. Na wszsytkich dzieci siędzą wdłuż zestawiony razem  ławek. Zdjęcie pierwsze i drugie - liczne grupy dzieci, zdjęcie trzecie i czwarte - kilka osób. Wszezie na blatach czerwona i biała włóczka.

Kolaż czterech zdjęć. Zdjęcie pierwsze 7 włóczkowych bałwanków w czerwonych czapkach. Na kolejnych fotografiach po jednym takim bałwanku.