Piernikowy zawrót głowy – rodzinny konkurs świąteczny dla uczniów klas 0-3

Pierniki upieczone i ozdobione przez uczniów i ich członków rodzinyjpgW grudniu Samorząd Uczniowski miał przyjemność zaprosić uczniów klas 0-3 do udziału w szkolnym  konkursie pt. " Piernikowy zawrót głowy". Zadaniem uczestników i ich członków rodziny było upieczenie i ozdobienie pierniczków w domu, następnie zrobienie zdjęcia swojego dzieła i przekazanie fotografii organizatorom konkursu.
Celem konkursu było zachęcenie dzieci oraz ich rodziców do wspólnych działań, promowanie zwyczajów i tradycji świątecznych, rozwijanie inwencji twórczej i kreatywności oraz wspieranie i wzmacnianie więzi rodzinnych.
Z radością informujemy, że dostarczono nam 29 prac konkursowych. Wytypowanie najładniejszej było bardzo trudnym zadaniem. Komisja zadecydowała o przyznaniu nagród w dwóch kategoriach: piernik płaski oraz przestrzenny.
Poniżej lista laureatów:
I miejsce - Ryszard Korczyński z klasy 2b
I miejsce - Gabriel Lademann z klasy 1a
II miejsce - Kuba Wojciechowski z klasy 1a
II miejsce - Zosia Formella z klasy 1d
III miejsce - Tobiasz Bechta z klasy 0b
III miejsce – Dominik Haase z klasy 3c
Wyróżnienia otrzymali:
Lena Szlachta z klasy 1d
Bruno Sperkowski z klasy 0b
Maja Samson z klasy 0b
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.
Gratulujemy kreatywnych pomysłów i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.
Opiekunki Samorządu Uczniowskiego:
Agata Jakóbowska,