Mikołajkowy Kiermasz Słodkości

Kolaż czterech zdjęć. Zdjęcie pierwsze: stoisko kiermaszowe, a stołach ciastawidać przede wszystkim uczennice sprzedające i kilka głów dzieci w czerwonych czapkach. Zdjęcie drugie i trzecie: stół kiermaszowy i tłum kupujących. Zdjęcie czwarte: Dziewczynki z klas młodszych kupują u starszej koleżanki ciastko.

6 grudnia odbył się wspomniany w tytule Mikołajkowy Kiermasz Słodkości. Dzięki zaangażowaniu Szkolnego Koła Wolontariatu uczniowie mogli osłodzić sobie dzień zakupionymi na stoiskach ciastami. Cała akcja nie byłaby możliwa bez pomocy i życzliwości Rodziców, którzy przygotowali wypieki.

Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która przyjęła na siebie ciężar organizacji kiermaszu. Za zaangażowanie i całodzienną współpracę dziękujemy przewodniczącemu Panu Michałowi Dowganowi.

Koordynator akcji: pani Dorota Cyplik. Wsparcie: pani Iwona Grzenkowicz i pani Monika Sitko.

Kolaż trzech zdjęć. Zdjęcie pierwsze i trzecie: kiermaszowe stoły - ławki przykryte czerwonym materiałem, zastawione słodkościami. Na zdjęciu trzecim dodatkowo tablica z napisem: Mikołajkowy Kiermasz Słodkości i wykonanym z papieru Mikołajem. Zdjęcie drugie przedstawia jeden z kiermaszowych stołów a za nim grupę młodzieży - wolontariuszy obsługujących kiermasz.