Mikołajki w SP 11

Dwadzieścia osób stoi z przodu sali lekcyjnej, za plecami tablica. Na głowach dzieci czerwone, mikołajkowe czapki.

Na świętowanie i dobrą zabawę zawsze znajdzie się czas. Tym razem pretekstem do urozmaicenia szkolnej rzeczywistości stały się obchodzone 6 grudnia mikołajki. Uczniowie przywdziali mikołajowe czapki, więc na holach zagościł kolor czerwony, a na twarzach uśmiech. Dodatkowo świętowano w klasach. Były niespodzianki, była nauka szydełkowania i inne atrakcje.

A. Lesner, M. Sitko

Zdjęcie wykonane na holu szkoły, siedemnaścioro uczniów siedzi na ławeczkach, obok stoi nauczycielka. Część młodzieży ma na głowach mikołajkowe czerwone czapki, jedna osoba ma czakę zielonę, kilka osób jest bez nakrycia głowy.

Zdjęcie wykonane na holu szkoły, uczniowie siedzą na ławeczkach, obok stoi nauczycielka. Część młodzieży ma na głowach mikołajkowe czerwone czapki,  kilka osób jest bez nakrycia głowy.