Kartka dla Józefa. Inicjatywa klasy 5d.

Kolaż cztrech zdjęć. Polewej stronie jedno większe zdjęcie, na nim karki świąteczne wykonane przez uczniów. Widac bałwanki, choinki, Mikołaja, bombki, napisy Wesołych Świąt. Po prawej stronie trzy mniejsze zdjęcia uczniów w ławkach szkolnych, wszyscy przygotowują kartki. Na zdjęciach kolejno: 2 osoby, 2 osoby, 8 osób.

Chcielibyśmy Wszystkich poinformować o wspaniałej inicjatywie uczniów klasy 5d naszej szkoły. W trosce o drugiego człowieka, postanowili oni napisać świąteczne kartki pocztowe z życzeniami dla pięcioletniego Józefa Żymła, podopiecznego fundacji "Serce dla Maluszka". Józef niedawno przeszedł trudną operację związaną z jego wrodzoną łamliwością kości i niestety, niezbyt dobrze znosi czas rekonwalescencji.

Uczniowie 5d mają wielkie serca, dlatego postanowili wysłać Józefowi kartki z życzeniami na poprawę samopoczucia i szybki powrót do zdrowia. Ich inicjatywa jest nie tylko dowodem ich empatii i troski o bliźniego, ale także sposobem na podzielenie się radością świąt Bożego Narodzenia i wprowadzenia uśmiechu na twarzach osób potrzebujących wsparcia.

Nie możemy nie docenić zaangażowania uczniów i ich chęci do działania na rzecz innych. Wspólne pisanie życzeń, kreatywne ozdabianie kartek i wyrażanie swej troski to znak, że mamy do czynienia z wrażliwą i wartościową młodzieżą.

Chcielibyśmy szczególnie podziękować uczniom 5d, ich rodzinom za to, że inspirują innych i dają nam przykład jak dbać o innych członków naszej społeczności. Trzymamy kciuki za poprawę samopoczucia Józefa i życzymy mu dużo siły oraz wytrwałości w czasie powrotu do zdrowia.

Życzymy Wam wszystkim radosnych i pełnych miłości świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia wszystkich marzeń w nadchodzącym Nowym Roku!
Koordynator: Monika Lidzbarska