DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

Rekrutacja do rocznego przygotowania przedszkolnego i klas pierwszych szkoły podstawowej w toku. Wnioski z załączoną dokumentacją składać można w szkolnym sekretariacie do 15 marca 2024 roku.

Kolaż 4 zdjęć. Zdjęcie 1: Dzieci wraz z opiekunką trzymają kolorową płachtę materiału. Zdjęcie 2: Dzieci w maskach pingwinów, maski wykonane z papieru. Zdjęcie 3: dłonie dzieci wkładane w fioletowy proszek, który jest w pomarańczowym pudełku. Zdjęcie 4: na stole lezą kartki z kolorowymi wyklejankami.
W minioną środę, 28 lutego zaprosiliśmy do szkoły dzieci 6 i 7- letnie wraz z rodzicami na Dzień Otwarty, podczas którego można było przyjrzeć się ofercie edukacyjnej naszej placówki. Goście wysłuchali repertuaru szkolnego chóru, a następnie udali się na spacer po szkole. Nauczyciele Jedenastki przygotowali różnorodne zajęcia edukacyjne. Przyszli uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w lekcji języka angielskiego, zajęciach plastycznych, komputerowych z ozobotami i photonami, lekcji przyrody z wykorzystaniem środków z „laboratorium przyszłości”, zajęciach ruchowych itp. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali punkt prezentujący udzielanie pierwszej pomocy.

Zadowolone dzieci z rozrzewnieniem opuszczały szkołę i już nie mogą doczekać się września.

Kolaż 4 zdjęć. Zdjęcie 1: dzieci siedzą na pomarańczowych krzesełkach przy dużych stołach, na buziach mają elektroniczne maski/okulary. Zdjęcie 2: dzieci stoją na dywaniku w buźki twarzą do pani, która prowadzi zajęcia. Zdjęcie 3: na stole układanka/labirynt. Zdjęcie 4: sala gimnastyczna, dzieci grają w koszykówkę.