Blue

STRONA INTERNETOWA

Szkoły Podstawowej nr 11

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje miejskie.

Troje dzieci na holu szkolnym. Dwóch chłopców, jedna dziewczyna. Chłopiec trzyma w ręku dyplom. W tle dekoracja: papierowy rower.

Uczniowie naszej szkoły 14 kwietnia wzięli udział w miejskich eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 6 w Wejherowie. Celem konkursu było m.in. popularyzowanie przepisów i zasad bezpieczeństwa na drodze, upowszechnienie umiejętności udzielania pierwszej pomocy oraz promowanie roweru jako środka transportu. Rywalizacja podzielona została na dwie kategorie – grupa I ( rocznik 2012 i młodsi) i grupa II (starsi uczniowie).

Laureatka i Finalistka Biblijnego Konkursu im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda – etap rejonowy.

Na pierwszym planie zdjęcia widzimy dwie dziewczyny, laureatka i finalistka konkursu biblijnego. Koło nich stoi plakat konkursu na nim nazwa i informacja o tym, że jest to etap rejonowy. Dziewczyny stoją na tle czerwonej tablicy z pracami rysunkowymi.

Dnia 8 marca 2024 roku dwie osoby reprezentowały naszą szkołę w rejonowym konkursie wiedzy z Księgi Wyjścia. Były to Aniela Janca, która otrzymała tytuł laureata oraz Klara Bechta finalistka konkursu. Aniela Janca zajęła III miejsce i zakwalifikowała się do kolejnego etapu – wojewódzkiego. Dziewczyny w przygotowanie do zmagań włożyły wiele wysiłku, za co im dziękujemy. Gratulujemy Wam sukcesu, i trzymamy kciuki za Anielę z klasy V d.

II Konkurs Piosenki Marynistycznej

3 osoby dorosłe i dwie uczennice. Wśród dorosłych prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt. Dziewczynki trzymają w rękach nagrody.

09.04.2024 r. w Filharmonii Kaszubskiej odbył się II Konkurs Piosenki Marynistycznej. Dwie uczennice naszej szkoły wzięły udział w wydarzeniu. Zofia Formella z klasy 2 d otrzymała wyróżnienie, a Zofia Jaszczak z klasy 5 d zdobyła 3 miejsce. Uczennice na najwyższym poziomie reprezentowały naszą szkołę. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Inauguracja akcji Rowerowy Maj

DSC 0346

Rozpoczęcie kampanii Rowerowy Maj w Wejherowie co roku ma miejsce w innej szkole. W tym roku to naszej placówce powierzono przygotowanie spotkania inaugurującego tę ważną i cieszącą się zainteresowaniem dzieci akcję. 17 kwietnia mieliśmy okazję gościć przedstawicieli Urzędu Miasta Wejherowa oraz Dyrektorów innych wejherowskich szkół. Pan Prezydent Krzysztof Hildebrandt oraz jego zastępca Arkadiusz Kraszkiewicz uroczyście rozpoczęli spotkanie i zmotywowali dzieci do wzięcia udziału w majowej rywalizacji. Słowa powitania i zachęty usłyszeliśmy też z ust Dyrektora SP11 Pani Wiolety Podolskiej.