Zbiórka dla bezdomnych zwierząt. Podziękowanie!

Płot schroniska, na nim tablica. N a tablicy: logo Otoz Animals - pomarańczowa łapka. Napis: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce. Tu znajdziesz pzyajciela na całe życie. Biuro adopcyjne czynne 7 dni w tygodniu, poniedziałek - niedziela 11.00 - 17.00. Przed tablicą sterta karmy przed wszsytkich suchej, na wierzchu pojdyńcze koce i kilka puszek mokrej karmy.

Kochani, bardzo dziękujemy za zaangażowanie i darowizny rzeczowe dla bezdomnych zwierząt. Wszystkie dary zostały przekazane potrzebującym. Było tego sporo, co widać na zdjęciu! Dziękujemy za serce, wrażliwość, empatię. Dołączamy podziękowania od OTOZ Animals, które prowadzi schronisko w pobliskiej Dąbrówce.

Szkolne Koło Wolontariatu wraz z opiekunami

i koordynatorem akcji panią Martą Pacek - Jezierską

Podziękowane od OTOZ Animals. Treść: Podziękowanie dla Szkoły Podstawowej nr 11 w Wejherowie za okazane serce bezdomnym zierzętom ze schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce, data 25 01 24. W górnym prawym roku logo OTOZ. W lewym dolnym grafika rysunkowa: duża grupa psów i kotów. Ramka czarna na niej wzór kości i łapek.