VI Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej

Na zdjęciu trzy dziewczynki, jedna z nich trzyma dyplom. W tle granatowa tablica na niej polska flaga i wydruk  zdjęcia Marszałka Piłsudskiego

15 XI 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Wejherowie obył się VI Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej. Z naszej szkoły zgłosiły się trzy uczennice: Olena Brzeska klasa 4 a, Jagoda Boińska klasa 6 d i Celina Król klasa 7 e, które zaprezetowały piękne pieśni oraz bardzo ciekawe piosenki o tematyce patriotycznej. Poziom konkursu był bardzo wyrównany, a jury miało nie lada wyzwanie, żeby wytypować wygranych. Jednej z naszych uczennic, Celinie Król z klasy 7 e, udało się zdobyć 3 miejsce czego jej serdecznie gratulujemy!!!

Na scenie dziewczynka z mikrofonem, w tle tablica z napisaem: 11.11 Wolna Polska

Dziewczynka z mikrofonem stoi na scenie, w tle tablica z napisem: 11.11 Wolna Polska

Na scenie dziewczynka z mikrofonem ubrana w harcerski mundur. W tle tablica z napisem: 11.11 Wolna Polska