Laboratoria Przyszłości – Klocki Mini Wafle Konstruktor.

Laboratoria Przyszłości 1W ramach projektu „Laboratoria przyszłości” w klasie trzeciej „e” przeprowadzona została lekcja z wykorzystaniem klocków „Mini Waffle Konstruktor”. W trakcie zajęć uczniowie mieli okazję kształtować i rozwijać umiejętności manualne i techniczne, jak również wdrażać się do pracy zespołowej, dobrej organizacji i dbania o porządek na stanowisku.
To było 45 minut kreatywnej zabawy. Podzieleni na trzy grupy uczniowie rozplanowali pracę tak, aby na końcu swoich działań stworzyć jedną wspólną konstrukcję „Zamek z ogrodem i zwierzętami, broniony przez różnego rodzaju rakiety”.

Laboratoria Przyszłości 2

Laboratoria Przyszłości 3