Laureaci Rysunkowego Wojewódzko - Metropolitalnego Konkursu Biblijnego im. Sł. Bożego Kard. Augusta Hlonda

Kolaż dwóch zdjęć. 1. Na pierwszym planie widzimy chłopca, który trzyma dyplom za zajęcie I miejsca w konkursie biblijnym. Chłopiec jest ubrany w niebieską kurtkę i koszulę w kratę. Z tyłu widzimy kolorowe prace uczniów, przedstawiające różne historie z Księgi Wyjścia.  2. Na pierwszym planie zdjęcia są trzy uśmiechnięte dziewczynki. Z tyłu stoją kolorowe szafki, na których leżą segregatory. Na ścianie wisi tablica z plakatami dinozaurów, oraz widać karty do nauki liter.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie rysunkowym. Dzieci malowały wybrany fragment Księgi Wyjścia. W marcu komisja rejonowa rozstrzygnęła konkurs i niezmiernie miło nam poinformować, że dziesięć osób otrzymało tytuł Laureata. Brawo!

Wszystkim uczniom dziękujemy za wykonane prace i gratulujemy pomysłów.

Laureaci w poszczególnych grupach wiekowych:

DOROTA KRZYŻANOWSKA – II miejsce O c

ALEKSANDRA KLAWIKOWSKA – wyróżnienie O c