Konkurs czytelniczy 2022/2023 – część 2

Zapraszamy do udziału w całorocznym wewnątrzszkolnym konkursie czytelniczym, przed nami część druga literackiej przygody. Poniżej lista lektur, w załącznikach testy.

Lista lektur – test 2:

1. klasy 1 Sven Nordqvist, Goście na Boże Narodzenie

2. klasy 2-3 Emilia Kiereś, Złota gwiazdka

3. klasy 4-6 Matt Haig, Chłopiec zwany Gwiazdką

4. klasy 7-8 Barbara Kosmowska, Pięć choinek w tym jedna kradziona. Opowieść świąteczna.

Zeskanowane/sfotografowane wypełnione testy można przysyłać na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.treści maila imię i nazwisko ucznia oraz klasa, w załączniku rozwiązany test.

Na rozwiązane testy nr 2 czekamy do 13 stycznia 2023 r.

Uczniowie mogą przyłączyć się do konkursowych zmagań na każdym etapie, nie jest konieczne rozwiązywanie wszystkich testów w roku. Pytania można kierować na adres mailowy podany powyżej.

Klasy_1_Sven_Nordqvist_Goście_na_Boże_Narodzenie.pdf

Klasy_2-3_Emilia_Kiereś_Złota_gwiazdka.pdf

Klasy_4-6_Matt_Haig_Chłopiec_zwany_Gwiazdką.pdf

Klasy_7-8_Barbara_Kosmowska_Pięć_choinek_w_tym_jedna_kradziona_Opowieść_świąteczna.pdf