Konkurs czytelniczy

Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursie czytelniczym, który trwać będzie cały rok szkolny i będzie składać się z kilku części. Testów należy wypatrywać na naszej stronie internetowej. Uczestnicy podzieleni są na cztery kategorie wiekowe, każda z grup czyta wskazany specjalnie dla niej tytuł, potem należy rozwiązać test (do pobrania w załączniku). Zeskanowane/sfotografowane wypełnione testy można przysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W treści maila imię i nazwisko ucznia oraz klasa, w załączniku rozwiązany test.

Lista lektur – test 1:

1. klasy 1- Franklin i książka z biblioteki (na podstawie odcinka telewizyjnego pt. Franklin gubi książkę)

2. klasy 2-3 Magdalena Witkiewicz, Banda z Burej. Tajemnica piwnicy w bibliotece.

3. klasy 4-6 Dave Shelton, Biblioteka. Śledztwa Emily Lime.

4. klasy 7-8 Brandon Sanderson, Alcatraz kontra bibliotekarze. Piasek Raszida.

Na rozwiązane testy nr 1 czekamy do 21listopada 2022 r.

Zapraszamy!

klasy 1 Franklin i książka z biblioteki