Procedura obsługi schodołazu

Procedura obsługi schodołazu na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 im. Teodora Bolduana w Wejherowie

1. Informacje ogólne
Szkoła nie posiada własnego schodołazu. W przypadku zgłoszenia potrzeby korzystania z tego urządzenia, jest on udostępniany/użyczany Szkole przez MOPS w Wejherowie.

2. Osoby przeszkolone w obsłudze schodołazu
W celu zapewnienia bezpieczeństwa i efektywnej obsługi urządzenia, do obsługi schodołazu zostały wyznaczone i przeszkolone następujące osoby:
Pan Jacek Bujak
Pani Anna Tarnowska
Pani Paulina Romińska
Pani Marta Ziółkowska
Dodatkowo w dniach i godzinach pracy placówki pozostali pracownicy Sekretariatu gotowi są służyć pomocą osobom chcącym skorzystać z urządzenia oraz udzielać niezbędnych informacji.

3. Zgłaszanie chęci skorzystania ze schodołazu
Osoby zainteresowane skorzystaniem ze schodołazu powinny zgłosić swoją chęć w sposób uprzedni, zgodnie z poniższymi wytycznymi:
a. Termin zgłoszenia
Zgłoszenia chęci skorzystania ze schodołazu powinny być dokonywane co najmniej 24 godziny przed planowanym skorzystaniem z urządzenia. Jest to niezbędne w celu zapewnienia (niezakłóconego procesu użyczenia,) dostępności personelu obsługującego schodołaz i przygotowania urządzenia do użytku.
b. Forma zgłoszenia
Zgłoszenia można dokonywać poprzez:
• Kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły pod numerem 58 738 63 33
• Za pośrednictwem wiadomości email wysłanej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Za pośrednictwem wniosku o zapewnienie dostępności,
• Osobiście w biurze obsługi szkoły w godzinach pracy.
c. Wymagane informacje
Podczas zgłaszania chęci skorzystania ze schodołazu, osoba powinna podać:
• Imię i nazwisko,
• Numer kontaktowy,
• Oczekiwany termin skorzystania ze schodołazu,
• Dodatkowe uwagi lub specjalne potrzeby (jeśli dotyczy).

4. Potwierdzenie zgłoszenia
Po otrzymaniu zgłoszenia, personel szkoły / niezwłocznie nie później jednak niż 2 dni od otrzymania zgłoszenia potwierdza / w sposób wskazany przez osobę dostępność schodołazu w wybranym terminie. W przypadku niemożności zrealizowania zgłoszenia w wybranym terminie, osoba zostanie poinformowana o dostępnych alternatywach.
Zachęcamy do wcześniejszego zgłaszania potrzeb korzystania ze schodołazu, co pozwoli nam lepiej dostosować obsługę do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. W przypadku dodatkowych pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z biurem obsługi szkoły.