Dowozy

Szkoła Podstawowa nr 11 jest szkołą obwodową. Zapewnia uczniom z niepełnosprawnością zamieszkałym w Wejherowie dowóz na zajęcia realizowany przez Wejherowskie Centrum Usług Wspólnych.

Ponadto uczniom, którzy są mieszkańcami Wejherowa, przysługują bezpłatne przejazdy komunikacją miejską. Szczegóły na stronach :

www.wejherowskakarta.pl

Wykaz ulic w obwodzie szkoły na podstawie uchwały Nr VIIIk/X/109/2019 RADY MIASTA WEJHEROWA z dnia 25 czerwca 2019 r. w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Wejherowa oraz określenia granic obwodów tych szkół Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teodora Bolduana w Wejherowie:

Ulice położone w Wejherowie: Bolesława Prusa, Borowiacka, Feliksa Nowowiejskiego, Gołębia, I Brygady Pancernej Wojska Polskiego (numery parzyste od 2 do 24, numery nieparzyste od 1 do 31), Jarosława Iwaszkiewicza, Jaskółcza, Józefa Chełmońskiego, Juliusza Kossaka, Kaszubska, Kochanowskiego, Kociewska, Krucza, Leona Wyczółkowskiego, Ludowa, Łabędzia, Obrońców Helu, Obrońców Wybrzeża, Osiedle Kaszubskie, Partyzantów, Pomorska, płk. Kazimierza Pruszkowskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Stanisławy i Kazimiery Panek, Staromłyńska, Teodory Kropidłowskiej, Weteranów.