Blue

STRONA INTERNETOWA

Szkoły Podstawowej nr 11

Akcja ,,Pola Nadziei na Pomorzu”

Kolaż 3 zdjęć. Na 1 i 3 dzieci trzymające w rękach żonkile i puszki kwestowe. Zdjęcie 1 - 5 osób, zdjęcie 2 - 3 osoby. Wszyscy ubrani w żółte koszulki. zdjęcie nr to tablica z napisem: Pola Nadziei na Pomorzu oraz posadzone żonkile.

W dniu 14.04.2024 r. odbył się finał akcji "Pola Nadziei na Pomorzu". Wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w corocznej kweście na rzecz pomorskich hospicjów domowych i stacjonarnych. Celem tej żonkilowej akcji jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na los osób nieuleczalnie chorych, będących u kresu życiowej drogi oraz pozyskiwanie funduszy na działalność hospicjów. Szczególne znaczenie ma wymiar edukacyjny akcji skierowany do dzieci i młodzieży dla uwrażliwiania najmłodszych członków społeczeństwa na potrzeby osób chorych, starszych i niepełnosprawnych. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w tą akcję oraz darczyńcom za datki wrzucone do puszek.

Rowerowy Maj. Start 17 kwietnia w SP 11.

Logo akcji Rowerowy Maj. Napis - nazwa akcji, kolorowe litery. Dodatkowo kolorowe łańcuchy rowerowe wokół słów.17 kwietnia o godzinie 15.00 na boisku naszej placówki odbędzie się inauguracja akcji Rowerowy Maj. Już po raz trzeci zachęcamy uczniów i rodziców do aktywności fizycznej. W maju droga do szkoły pokonana na rowerze, hulajnodze, czy deskorolce to element zabawy i rywalizacji, który, mamy nadzieję, zostanie potem dobrym nawykiem.

Dla najbardziej zaangażowanych uczestników i placówek przewidziane są nagrody. W ubiegłym roku wygraliśmy stację do obsługi roweru, którą zamontowaliśmy na placu przed szkołą. Do dzisiaj służy wszystkim. Naszym uczniom, którzy mieli stuprocentową frekwencję, udało się wylosować rowery.

17 kwietnia mamy przyjemność zainicjować wejherowski Rowerowy Maj 2024. Będą konkurencje sportowe, konkursy wiedzowe i mnóstwo dobrej zabawy. Później pozostaje powiedzieć: do dzieła! W maju zbieramy punkty, rowerzyści, bądźcie w gotowości!

Serdecznie zapraszamy Uczniów , Rodziców, Opiekunów!

Spotkanie dla uczniów klas 7 i 8 oraz rodziców

Plakat promujący spotkanie związane z wyborem przyszłej szkoły. Tekst na plakacie: Zainspiruj się przed wyborem dalszej ścieżki kształcenia i zaplanuj swoją zawodową przyszłość! Spotkanie dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych, rodziców i opiekunów prawnych. ?? O charakterze pracy w swoich branżach opowiedzą przedstawiciele: Grupy Plichta Samochody nowe i używane Wejherowo Zakładu Krawieckiego Renata Lipińska Lębork Chłodnictwa - Klimatyzacji Tomasz Nowak Gościcino PMP sp. z o.o. Urządzenia i systemy energetyczne Wejherowo Restauracji KonCi by Sebastian Cichy Bolszewo Z kolei o możliwościach kształcenia w powiązanych zawodach oraz o swojej ofercie edukacyjnej krótko opowiadać będą przedstawiciele szkół ponadpodstawowych: Niepubliczna Szkoła Rzemiosła Wejherowo PZS nr 2 Rumia (Hipolit) PZS nr 1 Wejherowo z ul. Bukowej PZS nr 2 Wejherowo (Elektryk) PZS nr 3 Wejherowo z ul. Budowlanych PZS nr 4 Wejherowo (Samochodówka), 15 kwietnia 2024r. (poniedziałek) Start o godz. 16:30 Stołówka Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie ul. Nanicka 22 ORGANIZATOR POWIATOWY URZĄD PRACY w Wejherowie Dodatkowe informacje: 58 677 63 16 Doradcy zawodowi PUP Wejherowo 58 677 83 54 58 506 43 71

Kolejne medale dla Jedenastki!

Kolaż dwóch zdjęć. Na pierwszym reprezentacja SP 11 w piłce nożnej chłopców, a drugim reprezentacja dziewcząt. Zawodnicy w turkusowych strojach, kapitanowie w pomarańczowych. Na obu zdjęciach trenerka.

Rozpoczęły się rozgrywki w piłce nożnej sześciosobowej. Na pierwszy ogień poszły drużyny z roczników starszych (2010 i 2009). We wtorek po ciężkich meczach w jeszcze cięższych warunkach pogodowych reprezentacja chłopców zajęła 3 miejsce, natomiast dzień później nasza damska reprezentacja stanęła na najwyższym podium, kwalifikując się do etapu powiatowego. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Wielki Maraton Czytelniczy 2023/2024. Test 7.

Siódmy tegoroczny test Wielkiego Maratonu Czytelniczego odbędzie się dnia 10.04.2024 r. (środa) o godzinie 14.00. Zbiórka przy magazynie bibliotecznym.

Sprawdzamy znajomość lektur:

„Spotkacie nowych przyjaciół” (uczniowie klas 2 – 3 szkół podstawowych): Cornelia Funke, Kraina smoków
„Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca” (uczniowie klas 4 – 6 szkół podstawowych): Sakowicz Anna, Skrzydlate książki
„W lustrze książki” (uczniowie klas 7 - 8 szkół podstawowych): Carsten Henn, Spacerujący z książkami

Do zobaczenia!