Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 7:

WARSZTATY

Utworzono dnia 19.12.2019

Uczniowie kl. 0 A uczestniczyli w warsztatach robienia mydełek glicerynowych. Dzieci samodzielnie tworzyły swoje mydełka: wybierały kolor, zapach, kształt i dodatki. Na koniec każde mydełko zostało zapakowane w ozdobną folię. Warsztatom towarzyszyła miła atmosfera.

 

czytaj dalej... na temat: WARSZTATY

Pomoc Natalce

Utworzono dnia 18.12.2019
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami przeprowadził akcję przyspieszania Świąt dla chorej na glejaka mózgu Natalki.
Zebraliśmy około pięćdziesięciu własnoręcznie wykonanych kartek świątecznych, które następnie wysłaliśmy do Radziwiłłowa.
Samorząd Uczniowski
 
czytaj dalej... na temat: Pomoc Natalce

Samorząd Uczniowski śwątecznie

Utworzono dnia 18.12.2019
Dnia 6 grudnia z okazji Mikołajek w Naszej Szkole odbyła się sprzedaż ciast. Organizatorem był Samorząd Uczniowski klas 4-8, który wraz z nauczycielami upiekł słodkości. Planowano, że całkowita sprzedaż zajmie nam dwie najdłuższe przerwy, ale ciasta rozeszły się  mig i już podczas pierwszej przerwy śródlekcyjnej zabrakło nam towaru na sprzedaż.
Zebraliśmy aż 178 zł. Pieniądze te przeznaczone będą na potrzeby uczniów SP nr 11 w Wejherowie.
Z okazji wspomnianych wcześniej Mikołajek uczennice z Samorządu Uczniowskiego wybrały się na występ grupy baletowej do Wejherowskiego Centrum Kultury pod tytułem ,,Kopciuszek''. Ten udany prezent od Świętego Mikołaja pomógł nam zintegrować się oraz spędzić wspólnie czas także poza murami Szkoły.
Już niedługo planujemy kolejną akcję sprzedaży. Oczekujcie więc na ogłoszenia!
 
czytaj dalej... na temat: Samorząd Uczniowski śwątecznie

Konkurs j. angielskiego "Keep Calm and Kahoot"

Utworzono dnia 17.12.2019
W tym roku odbył się po raz pierwszy konkurs j. angielskiego za pomocą platformy Kahoot na której uczniowie za pomocą telefonów komórkowych i połączenia z internetem podają swoje odpowiedzi. Liczy się wiedza i szybkość.  Konkurs, który został zorganizowany przez panią Anetę Dziechciowską oraz panią Annę Gazarkiewicz, zaczął się od eliminacji w listopadzie. Do rywalizacji staneli chętni uczniowie klas ósmych. Najlepsza trójka z każdej klasy zmierzyła się w finale. Pytania dotyczące zagadnień gramatycznych, leksykalnych, kulturalnych i historycznych sprawdzały szeroką wiedzę uczniów. Najlepsza okazała się uczennica Magda Hazuka z klasy 8c. Drugie miejsce zajęła Anna Serafin (8c) a trzecie Oliwier Kotłowski z klasy 8b. 
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! 
czytaj dalej... na temat: Konkurs j. angielskiego "Keep Calm and Kahoot"

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Utworzono dnia 17.12.2019

Szanowni Państwo zebrane podczas kiermaszu świątecznego pieniądze w całości przeznaczone zostały na potrzeby hospicjum dziecięcego „Bursztynowa Przystań” w Gdyni.

Hospicjum powstało w 2013 roku w Gdyni przy ul. Dickmana. Był to wspólny projekt Stowarzyszenia Hospicjum im. św. Wawrzyńca i gdyńskiego samorządu. „Bursztynowa Przystań” jest domem hospicyjnym dla nieuleczalnie chorych dzieci. Obecnie ośrodek zmaga się z wieloma problemami. Brakuje żywności z dłuższym terminem ważności, kompresów włókninowych, gaz opatrunkowych, podkładów jednorazowych, ręczników papierowych składanych, rękawiczek nitrylowych, mokrych chusteczek, pampersów, obiadków i deserków dla dzieci w słoiczku typu Gerber.

 

czytaj dalej... na temat: KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Odwołany dyżur

Utworzono dnia 16.12.2019

Informujemy, iż w dniu 16 grudnia 2019r. (poniedziałek) Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 nie będzie pełnić dyżuru w godzinach 16.00-17.00. Za utrudnienia przepraszamy.

czytaj dalej... na temat: Odwołany dyżur

Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Ręcznej Chłopców i Dziewcząt

Utworzono dnia 13.12.2019
Dnia 10.12.2019 na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 odbył się towarzyski Turniej Mini Piłki Ręcznej chłopców oraz dziewcząt rocznika 2009/2010. Wśród zaproszonych gości znalazły się drużyny z SP nr 6,SP Orle,SP Bolszewo oraz SSP Nowy Dwór Wejherowski. Szkolną drużynę chłopców prowadził Pan Grzegorz Behrendt a drużynę dziewcząt Pani Adriana Czurgiel.
W kategorii dziewcząt
I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Orla
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 6 z Wejherowa
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 11
IV miejsce SP z Bolszewa
W kategorii chłopców
I miejsce Szkoła Podstawowa nr 11
II miejsce SP z Orla
III miejsce SP z Bolszewa
IV miejsce SSP Nowy Dwór Wejherowski
 
czytaj dalej... na temat: Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Ręcznej Chłopców i Dziewcząt

Maratonu Pisania Listów w Szkole Podstawowej nr 11 w Wejherowie.

Utworzono dnia 09.12.2019

W dniach 09-12.12.2019 roku w Szkole Podstawowej nr 11  odbędzie   się Maraton Pisania Listów. Już po raz ósmy szkoła przystąpi  do akcji  w ramach Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka.

W tym roku organizacja pozarządowa  Amnesty International  wytypowała dziesięciu walecznych, odważnych młodych ludzi z całego      świata (wśród nich jest także grupa aktywistów), dla których dobro innych stało się wartością nadrzędną lub zostali niesłusznie posądzeni i oskarżeni! Niestety w wyniku niesprawiedliwości władz krajów, w których żyją, ich życiu zagraża niebezpieczeństwo, a nawet już wydano niesprawiedliwe wyroki. Możesz się sprzeciwić! Poznaj ich historie i nie bądź obojętny, każdy list pomaga im uwierzyć w dobro i wrócić do rodziny!

 

czytaj dalej... na temat: Maratonu Pisania Listów w Szkole Podstawowej nr 11 w Wejherowie.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Utworzono dnia 08.12.2019

W dniu 4 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz świąteczny.

Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się wykonane przez uczniów, nauczycieli i rodziców bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. świąteczne lampiony, choinki z szyszek, makaronu, wspaniałe stroiki, bombki i aniołki. Kiermasz upłynął w przedświątecznej miłej atmosferze. Zebrane podczas kiermaszu pieniądze w całości przeznaczone zostaną na cel charytatywny.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, którzy podczas zajęć własnoręcznie przygotowali ozdoby świąteczne i przekazali je  na kiermasz, uczestnikom konkursu plastycznego "Najpiękniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa", którzy także swoje prace przeznaczyli na cel charytatywny, wolontariuszom SP11, którzy wytrwale i z uśmiechem sprzedawali świąteczne wyroby oraz rodzicom, którzy włączyli się do akcji. 

 

czytaj dalej... na temat: KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

„O uśmiech dziecka pod choinką”

Utworzono dnia 08.12.2019

Już po raz siedemnasty uczniowie naszej szkoły, pod opieką pani Hanny Kamińskiej-Drąg zorganizowali mikołajkową akcję. Zbierali maskotki i słodycze dla dzieci  z Powiatowego Centrum Kształcenia Specjalnego.

W akcji udział wzięło 54 uczniów z klas: Vc, Vd, Ve, Vf, VIc, VIe, VIf, VIIIa.

Eliza, Julia, Ola, Karolina, Gabrysia, Beata, Paulina oraz Maja z klasy VIIIa w Mikołajki odwiedziły dzieci i przyniosły im prezenty i ciasta.

 

czytaj dalej... na temat: „O uśmiech dziecka pod choinką”

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Kwiecień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny

Zaloguj się do szkolnej poczty