1 miejsce uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 w miejskich podchodach z okazji 380 rocznicy powstania Wejherowa.

Zdjęcie przedstawia 3 uczniów, którzy otrzymali nagrody. Zdjęcie wykonane w Sali Urzędu Miasta . Z prawej strony na zdjęciu jest nauczycielka historii, z tyłu prezydent Wejherowa oraz wiceprezydent.

22 maja 2023 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 brali udział w miejskich podchodach z okazji 380 rocznicy powstania miasta. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 5d:

Natalia Puto

Jagoda Boińska

Maciej Chrzanowski

Konkurs składał się z trzech części. Pierwsza z nich to tradycyjne podchody, w trakcie których uczestnicy mieli za zadanie odnaleźć i wykonać zadani. Drugą częścią były pytania z wiedzy o Wejherowie oraz spostrzegawczości. Trzecia część konkursu polegała na wykonaniu kreatywnej kartki urodzinowej z okazji 380. rocznicy powstania Wejherowa. Nasi uczniowie wykazali się kreatywnością, świetną orientacją w terenie oraz znajomością historii Wejherowa. Gratulujemy sukcesu!

Opiekun: Paulina Romińska

Zdjęcie czarno – białe wykonane w Sali historycznej Urzędu Miasta w Wejherowie. NA zdjęciu są 2 dziewczynki, chłopiec oraz nauczycielka. W tle portret Jakuba Wejhera.

Zdjęcie przedstawia 2 uczennice oraz ucznia, którzy wykonują pracę konkursową w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta.  Z tyłu widać innych uczestników konkursu.