Walentynki w klasach 1-3

Kolaż trzech zdjęć. Na dwóch zdjęciach pudełko - skrzynka, napis: poczta walentynkowa, kolorowe serduszka. Na trzecim sam napis (zdjęcie przybliżone).

Walentynki to dzień miłości i przyjaźni. Dla uczniów naszej szkoły dzień 14 lutego stał się okazją do pokazania, jak dobrze i wesoło jest nam razem. Celem tego dnia było zachęcenie dzieci do okazywania uczuć: kolegom, koleżankom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły.

Już od samego rana można było skorzystać z walentynkowej poczty – roznoszone były walentynkowe karteczki, liściki oczywiście z serduszkami!

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę :)