Szkolny Konkurs Kulinarny pt. "Piernikowy zawrót głowy"

Plakaty informujące o konkursie "Piernikowy zawrót głowy". Znajdują się na nich piernikowe ludziki oraz pierniki w kształcie choinki i domku. Aby wziąć udział w Konkursie należy: upiec piernik z kimś dorosłym, ozdobić go według własnego uznania, zapakować w celofan, podpisać i przynieść do p. Agnieszki Sikorra lub p. Agaty Jakóbowskiej do dnia 15 grudnia 2023 r. Ogłoszenie wyników 19 grudnia 2023 r.  Drugi plakat zawiera informację o tym, że przyniesione pierniki będzie można zakupić na "Mini kiermaszu piernikowym", który odbędzie się dnia 20 grudnia 2023 r. pieniądze z ich sprzedaży zostaną wpłacone na konto Fundacji "Gdy liczy się czas".

W związku z radosnym czasem oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, z wielką przyjemnością ogłaszamy II edycję Szkolnego Konkursu pt. "Piernikowy zawrót głowy". Celem konkursu jest kultywowanie i upowszechnianie tradycji pieczenia świątecznych pierników oraz umożliwienie prezentacji wytworów twórczej pracy własnej. Aby wziąć udział w konkursie należy:

upiec piernik i ozdobić według własnego uznania,
zapakować gotowy wyrób w celofan i go podpisać,
przynieść do p. Agnieszki Sikorry lub p. Agaty Jakóbowskiej do dnia 15 grudnia 2023 r.

Życzymy udanej zabawy w gronie rodzinnym!

Najbardziej kreatywne i estetyczne prace zostaną nagrodzone. Ogłoszenie wyników dnia 19.12.2023 r.

W tym roku, po konkursie, zorganizujemy"Piernikowy mini-kiermasz", pieniądze ze sprzedaży przyniesionych prac konkursowych, zostaną wpłacone na konto fundacji "Gdy liczy się czas" (strona fundacji: https://gdyliczysieczas.com/)

WARTO POMAGAĆ!

*** Przyniesienie piernika, jest równoznaczne ze zgodą na sprzedaż pracy konkursowej w kiermaszu, którego dochód przeznaczony zostanie na wyżej opisany cel charytatywny.

Pozdrawiamy przedświątecznie, opiekunki Samorządu Uczniowskiego: Agnieszka Sikorra, Agata Jakóbowska.

 

 

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11
im. Teodora Bolduana

Osiedle Kaszubskie 27
84-200 Wejherowo

tel.  58 738 63 33
fax. 58 738 63 31

sekretariat@sp11wejherowo.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

tel: 58 738 63 33
e-mail: sekretariat@sp11wejherowo.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony