Stutthof. Przejmująca lekcja historii.

Grupa młodzieży stoi wokół przewodnika. Z boku widać opiekuna grupy. W tle barak, wieża i budynek z cegły.

29 września klasy: 7e, 8a, 8b i 8c miały okazję uczestniczyć w przejmującej lekcji historii. Wraz z wychowawcami oraz opiekunami uczniowie odwiedzili Muzeum Stutthof w Sztutowie. Były obóz koncentracyjny młodzież zwiedziła pod opieką przewodnika. Uczniowie dowiedzieli się, jak wyglądała codzienność więźniów, zapoznali się z listami wysyłanymi z obozu oraz obejrzeli filmy dokumentujące życie w obozie. Była to dla wszystkich prawdziwa lekcja pokory.

Na pierwszym planie grupa młodzieży, opiekun i przewodnik. Na drugim budynek z czerwonej cegły, jeszcze dalej drzewo.