Sprzątanie Świata

Pięcioro uczniów, trzech chłopców, dwie dziewczynki, stoją na chodniku. W rękach mają duży, żółty worek na śmieci. W tle ulica, samochody.

W dniach 11- 15 września uczniowie wraz z nauczycielami  brali udział w akcji "Sprzątanie Świata", której w tym roku przyświecało hasło: "Sprzątanie Świata łączy ludzi". Uczniowie po raz kolejny przekonali się, że śmieci, niestety, przybywa i trzeba robić wszystko, żeby temu zapobiegać.

Trzech chłopców stoi na chodniku, jeden podnosi śmieci, drugi trzyma worek, trzeci przypatruje się. Z boku widac kawałek czwartej osoby, w tle: ulica, pasy, płot.

Jedenaście osób stoi na chodniku, w rękach jednej dziewczynki worek na śmieci w kolorze zielonym. W tle płot i drzewo.