Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego "Walentynka 2024"

Plakat z wynikami konkursu. Tekst: WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "WALENTYNKA 2024" I miejsce- Krzysztof Borowski kl. 4b II miejsce- Julia Nawrocka kl. 6e III miejsce- ex aequo Maja Richert kl. 7d Zuzanna Grota kl. 6b Wyróżnienie: Klara Bechta kl. 4b Zuzanna Górska kl. 4b Karolina Plichta kl. 6d. Oprócz tego grafika: para misiów w balonie, kolorystyka różowa.

Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Walentynka 2024” został rozstrzygnięty. Do organizatorek wpłynęło wiele ciekawych prac. Celem konkursu było rozwijanie umiejętności plastycznych poprzez pomysłowe i kreatywne wykonanie kartki walentynkowej. Z radością informujemy, że uczniowie wykazali się wielkim zaangażowaniem w wykonanie prac. Jury konkursowe przyznało nagrody i wyróżnienia.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce Krzyszof Borowski klasa 4b

II miejsce Julia Nawrocka klasa 6e

III miejsce Maja Richert klasa 7d oraz Zuzanna Grota klasa 6b

wyróżnienie:

Klara Bechta klasa 4b

Zuzanna Górska klasa 4b

Karolina Plichta klasa 6 d

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych wydarzeniach.

Organizatorzy: Kamila Bujak i Dorota Cyplik

Laureaci konkursu. Siedmioro dzieci stoi, w rękach mają dyplomy i czekoladki. W tle napis "walentynki".

11 prac konkursowych. Forma laurkowa. Na pracach serca, pary ludzi (trzymające się dłonie), miś, żaba. Napisy: walentynki, february 2024, kocham cię.