Wygraj nagrody rzeczowe w konkursie „ODKORKUJ MIASTO - ekologiczna komunikacja”

Utworzono dnia 06.06.2021

Prezydent Wejherowa zaprasza do udziału w konkursie „ODKORKUJ MIASTO - ekologiczna komunikacja”.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie prac plastycznych i fotograficznych zachęcających mieszkańców do korzystania z wybudowanych rozwiązań komunikacyjnych, zwłaszcza wykorzystania ścieżek rowerowych i wykorzystania komunikacji zbiorowej oraz obrazujących możliwości korzystania z powstałej infrastruktury. Zachęcamy do wzięcia w konkursie, we wszystkich kategoriach nagrodami będą nagrody rzeczowe! Organizatorem Konkursu jest Prezydent Miasta Wejherowa Krzysztof Hildebrandt.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców Wejherowa i przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach wiekowych:

● Konkurs plastyczny dla klas I-III i klas IV-VIII

Uczestnik może wykonać i zgłosić do konkursu jedną pracę, która powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem oraz numerem szkoły i klasy.

● Konkurs fotograficzny dla młodzieży szkół ponadpodstawowych i dla dorosłych (jedna kategoria).

Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę (jedno zdjęcie).

Prace należy przesłać lub dostarczyć do 16 czerwca 2021 r. pod adres: Urząd Miejski w Wejherowie, 84-200 Wejherowo, ul. 12 Marca 195 z dopiskiem: Konkurs „Odkorkuj Miasto – ekologiczna komunikacja”.

Druk zawierający dane osobowe i zgody zostanie zamieszczony w internecie na stronie: www.wejherowo.pl.

Celem konkursu jest podjęcie działań informacyjno-promocyjnych wśród mieszkańców Wejherowa i okolic na rzecz popularyzacji transportu zbiorowego i niezmotoryzowanego w związku z realizacją i przekazaniem do użytku publicznego projektu pn. „Budowa węzła integracyjnego Wejherowo Kwiatowa wraz z trasami dojazdowymi” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

+logotypy UE!

ZAŁĄCZNIKI: