Jesteśmy w etapie wojewódzkim konkursu kuratoryjnego

Cztery osoby: uczennica, uczeń, dwie nauczycielki. Wszyscy stoją na holu, pozują do zdjęcia (widok portretowy), w tle kolorowa ściana.

Z wielką radością informujemy, że po wielu tygodniach ciężkiej i wytężonej pracy uczniowie naszej szkoły, Monika Szwarc z kl. 8b ( j.polski) oraz Dominik Ciba z kl. 7e ( geografia), zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursu kuratoryjnego. Uczniom oraz nauczycielom: p. Alicji Kędra oraz p. Agnieszce Lesner serdecznie gratulujemy! Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na kolejnym etapie konkursu.

Uczennica i uczeń, ci sami, którzy są na poprzednim zdjęciu. Widać osoby "od połowy". W tle kolorowa ściana.