Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego

Informujemy o rozpoczęciu naboru wniosków stypendialnych w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży pobierających naukę na terenie województwa pomorskiego. Wszystkie informacje oraz generatory stypendialne (zostaną uruchomione 20.06.2022 r.) są dostępne pod poniższymi linkami:

1.Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego finansowane z budżetu województwa pomorskiego (stypendia „budżetowe w zakresie edukacji ogólnej) – link

2.Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego w ramach projektu „Pomorski program pomocy stypendialnej – III edycja” (stypendia „unijne” w zakresie edukacji ogólnej) – link

Nabór wniosków stypendialnych będzie trwał do 1 sierpnia 2022 r.