12 prac uczniów z konkursu Walentynka

Rozstrzygnięcie konkursu "Walentynka 2022"

Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs plastyczny ,,Walentynka 2022” został rozstrzygnięty. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas IV-VIII.

Do organizatorek wpłynęło wiele ciekawych i romantycznych prac konkursowych. Celem konkursu było kultywowanie tradycji Dnia Zakochanych oraz rozwijanie twórczości plastycznej poprzez pomysłowe i kreatywne wykonanie kartki walentynkowej. Po naradzie jury wybrało najciekawsze prace.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce: Jakub Przychodzeń z klasy 4d

II miejsce: Maja Richert z klasy 5d

III miejsce: Hanna Szyca z klasy 4a

Wyróżnienia:

Maksymilian Sonnenberg z klasy 6c

Błażej Karpiński z klasy 7g

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Organizatorzy: Kamila Bujak i Dorota Cyplik