Pasowanie na ucznia- 29 września 2022 r.

W dniu dzisiejszym w Jedenastce odbyło się „Pasowanie na ucznia” dziewięćdziesięciorga pierwszoklasistów.

Na wstępie dzieci wspaniale odśpiewały hymn państwowy, a następnie

po przemówieniu Pani dyrektor, Wiolety Podolskiej i Zastępcy Prezydenta Miasta Wejherowa, Arkadiusza Kraszkiewicza, złożyły uroczyste ślubowanie

na sztandar szkoły.

Uroczystość została uświetniona występem uczniów klasy 3 e, który na powitanie swoich młodszych kolegów przygotowali ze swoją wychowawczynią, panią Agnieszką Sikorrą.

Pierwszoklasistom wręczono pamiątkowe dyplomy wraz z legitymacją szkolną. Rada Rodziców sprezentowała każdemu książeczkę i słodki dodatek, a Pan Prezydent odblaskową opaskę i cukierki.

Pasowanie na ucznia to najważniejsza uroczystość pierwszego etapu edukacyjnego. Zapewne na długo zapadnie w pamięć pierwszoklasistom- bohaterom tego wydarzenia i ich rodzicom.

Pani Dyrektor pasuje na ucznia reprezentanta klasy pierwszej.

Klasa 1x z wychowawcą, panią wicedyrektor Anną Tarnowską.

Klasa 1x z wychowawcą, panią Sonią Aleksandrowską

Klasa 1x z wychowawcą, panią Alicją Aniszewską