Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada o św. Maksymilianie.

Olimpiada Frańciszkańska

W tym roku szkolnym po raz pierwszy wzięliśmy udział w Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiadzie o św. Maksymilianie. Celem Olimpiady jest przybliżenie dzieciom postaci św. Maksymiliana Marii Kolbego. Uczniowie wykonywali pracę plastyczną na temat: Stulecie przybycia św. Maksymiliana do Grodna 1922 – 2022. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie. Naszą szkołę reprezentowały prace osób wyróżnionych w szkole: Karolina Reszka, Julia Słowy, Wiktoria Mazur, Klara Bechta, Tobiasz Bechta, Andrzej Bogusz oraz Kamil Sternal. Wyróżnionym uczniom gratulujemy.