Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Grono pedagogiczne

 

LISTA NAUCZYCIELI

  1.  

Nazwisko i imię nauczyciela

Nauczany przedmiot

  1.  

Aleksandrowska Agata

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Aleksandrowska Sonia

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Aniszewska Alicja

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Brudzińska Katarzyna

język niemiecki

  1.  

Behrendt Grzegorz

wychowanie fizyczne

  1.  

Bielawska Bogusława

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Bielińska Kamila

historia, wos

  1.  

Błaszkowska Bernadetta

psycholog

  1.  

Bochentyn Anna

wychowawca świetlicy

  1.  

Borawski Paweł

wychowanie fizyczne

  1.  

Borysewicz Krzysztof ks.

religia

  1.  

Brunka Justyna

religia

  1.  

Budnik Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Bujak Kamila

technika

  1.  

Busz Anna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Chudzik Bożena

wychowawca świetlicy

  1.  

Cyplik Dorota

technika, plastyka

  1.  

Czajka Sławomir

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

  1.  

Czajka Violetta

język polski

  1.  

Czurgiel Adriana

wychowanie fizyczne

  1.  

Dobke Wojciech

geografia, doradztwo zawodowe, podstawy przedsiębiorczości

  1.  

Dziechciowska Aneta

język angielski

  1.  

Dzienisz Monika

język niemiecki

  1.  

Formella Patrycja

język angielski

  1.  

Gazarkiewicz Anna

język niemiecki, język angielski

  1.  

Godlewska Anna

muzyka

  1.  

Górski Patryk

wychowanie fizyczne

  1.  

Grzenkowicz Iwona

matematyka,  informatyka

  1.  

Grzybowska Emilia

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Hartung  Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Hennig Marzena

język polski

  1.  

Tetera Bogusław

chemia
  1.  

Jelonek-Bronk Agnieszka

język angielski, wiedza o kulturze

  1.  

Jóskowska Dobrosława

język angielski

  1.  

Jurewicz Piotr

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

  1.  

Kamień Barbara

język polski

  1.  

Sikorra Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Karczewska Katarzyna

pedagog

  1.  

Karszna Karolina

matematyka

  1.  

Kędra Alicja

geografia, wicedyrektor szkoły

  1.  

Kędzierska Katarzyna

język polski

  1.  

Klamrowska Sylwia

religia

  1.  

Klein Ewelina

muzyka

  1.  

Kołodziej-Łukasik Malwina

historia, wos

  1.  

Konieczna Anna

logopeda

  1.  

Kowalczyk Ewelina

terapeuta

  1.  

Kowalczyk Irena

wychowawca świetlicy

  1.  

Kowalik Elżbieta

matematyka

  1.  

Kreft Marta

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Krystkiewicz Anita

przyroda, biologia

  1.  

Krzemińska Marzanna

nauczyciel przedszkola

  1.  

Kubiaczyk Wanda

matematyka

  1.  

Kummer Wiesława

nauczyciel przedszkola

  1.  

Lademann Beata

język polski

  1.  

Lassmann Magdalena

biologia

  1.  

Lesner Agnieszka

Język polski

  1.  

Lidzbarska Monika

język polski, język kaszubski

  1.  

Łuszkiewicz Agata

język angielski

  1.  

Makarewicz Anna

język niemiecki

  1.  

Marczyńska Marlena

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Mehring Agata

język niemiecki

  1.  

Mlek Czesław

fizyka

  1.  

Musiał Weronika

matematyka

  1.  

Naczk Magdalena

wychowawca świetlicy

  1.  

Pacek-Jezierska Marta

wychowanie fizyczne

  1.  

Fittkau Edyta

chemia
  1.  

Papke Donata

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Tarnowski Bartłomiej

wspomaganie
  1.  

Podolska Wioleta

język polski, dyrektor szkoły

  1.  

Polańska Izabela

język angielski

  1.  

Poznań Magda

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Pranczk Małgorzata

nauczyciel przedszkola

  1.  

Romińska Paulina

historia, wos, wicedyrektor szkoły

  1.  

Rompca Małgorzata

religia

  1.  

Semmerling Marta

wychowawca świetlicy

  1.  

Seredyn Ewa

informatyka

  1.  

Sikora Izabela

wychowanie fizyczne

  1.  

Sitko Monika

bibliotekarz

  1.  

Skoczek Marcin – ks.

religia

  1.  

Słupianek-Fiołka Beata

wychowanie fizyczne

  1.  

Stanasiuk Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Stodolska Dorota

chemia, przyroda

  1.  

Woźniak Ewa

matematyka

  1.  

Szczepańska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Ściślak Dorota

język angielski

  1.  

Tarnowska Anna

edukacja wczesnoszkolna, wicedyrektor szkoły

  1.  

Walter Dorota

fizyka, matematyka

  1.  

Weichbrodt Angelika

język angielski

  1.  

Wojciechowski Piotr

wychowanie fizyczne

  1.  

Wołczyńska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

  1.  

Wójcicka Anna

bibliotekarz

  1.  

Zembrzuska Joanna

edukacja wczesnoszkolna

94 Wasillewska-Dudek Karolina psycholog szkolny

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny

Zaloguj się do szkolnej poczty