Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Grono pedagogiczne

Aleksandrowska Agata

edukacja wczesnoszkolna

Aleksandrowska Sonia

edukacja wczesnoszkolna

Aniszewska Alicja

edukacja wczesnoszkolna

Baran Marcin

fizyka

Behrendt Grzegorz

wychowanie fizyczne

Bielawska Bogusława

terapia pedagogiczna

Bielińska Kamila

historia, wos

Błaszkowska Bernadetta

psycholog

Bochentyn Anna

wychowawca świetlicy

Borawski Paweł

wychowanie fizyczne

Brunka Justyna

religia, wdż

Budnik Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna, informatyka

Bujak Kamila

technika, plastyka

Busz Anna

terapia pedagogiczna

Chudzik Bożena

wychowawca świetlicy

Cyplik Dorota

technika, plastyka

Czajka Violetta

język polski

Czurgiel Adriana

wychowanie fizyczne

Dobke Wojciech

geografia

Dopke Elżbieta

nauczyciel współorganizujący kształcenie

Drewa Patrycja

matematyka

Dziechciowska Aneta

język angielski

Dzienisz Monika

język niemiecki

Engelbrecht Klaudia

pedagog, doradca zawodowy

Formella Patrycja

język angielski

Gazarkiewicz Anna

język niemiecki, język angielski

Górski Patryk

wychowanie fizyczne

Grynholewska  Beata

język polski

Grzenkowicz Iwona

bibliotekarz ,  informatyka

Grzybowska Emilia

wychowawca świetlicy

Hennig Marzena

język polski

Jakóbowska Agata

edukacja wczesnoszkolna

Jasińska Anna

fizyka

Jasińska Anna Marta

chemia

Jelonek-Bronk Agnieszka

język angielski, wdz, historia

Jóskowska Dobrosława

język angielski

Jurewicz Piotr

wychowanie fizyczne,

Kamień Barbara

język polski

Karczewska Katarzyna

pedagog

Karszna Karolina

matematyka

Kędra Alicja

geografia, wicedyrektor szkoły

Kędzierska Katarzyna

język polski

Klamrowska Sylwia

religia

Klein Ewelina

muzyka, edukacja wczesnoszkolna

Kołodziej-Łukasik Malwina

historia, wos

Konieczna Anna

logopeda

Kowalczyk Irena

wychowawca świetlicy

Kreft Marta

edukacja wczesnoszkolna

Krystkiewicz Anita

przyroda, biologia

Krzemińska Marzanna

nauczyciel przedszkola

Ks. Konkol Wojciech

religia

Kubiaczyk Wanda

matematyka

Kummer Wiesława

nauczyciel przedszkola

Lassmann Magdalena

biologia, przyroda

Lesner Agnieszka

język polski

Lidzbarska Monika

język polski

Makarewicz Anna

język niemiecki

Marczyńska Marlena

edukacja wczesnoszkolna, socjoterapia

Mlek Barbara

matematyka

Mlek Czesław

fizyka, informatyka

Mróz Waldemar

edukacja dla bezpieczeństwa

Musiał Weronika

matematyka

Naczk Magdalena

wychowawca świetlicy

Pacek-Jezierska Marta

wychowanie fizyczne

Papke Donata

edukacja wczesnoszkolna

Podolska Wioleta

język polski, dyrektor szkoły

Polańska Izabela

język angielski

Portykus  Anna

muzyka, język niemiecki

Pranczk Małgorzata

nauczyciel przedszkola

Romińska Paulina

historia, wos, wicedyrektor szkoły

Rompca Małgorzata

religia

Semmerling Marta

edukacja wczesnoszkolna

Seredyn Ewa

informatyka

Sikora Izabela

wychowanie fizyczne

Sikorra Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

Sitko Monika

bibliotekarz

Skoczek Marcin – ks.

religia

Słupianek-Fiołka Beata

wychowanie fizyczne

Stanasiuk Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

Stodolska Dorota

chemia, przyroda

Szczepańska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Szutarska Iga

psycholog

Ściślak Dorota

język angielski

Tarnowska Anna

edukacja wczesnoszkolna, wicedyrektor szkoły

Tomaszewska Magdalena

matematyka

Walter Dorota

fizyka, matematyka

Weichbrodt Angelika

język angielski, język niemiecki

Wojciechowski Piotr

wychowanie fizyczne

Wołczyńska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Woźniak Ewa

matematyka

Zembrzuska Joanna

edukacja wczesnoszkolna

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

Zaloguj się do szkolnej poczty

KLIMATycznie w Wejherowie

KLIMATycznie w Wejherowie – spotkania w bibliotece

Program rządowy 'Poznaj Polskę"