Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy

Jan Paweł II „Blask Prawdy”

Dnia 21 października 2022 roku odbył się Wojewódzki Konkurs Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy, jak co roku był adresowany do uczniów szkół podstawowych z terenu województwa pomorskiego. Tegoroczna edycja odbyła się pod tytułem „Blask Prawdy”.

Naszą szkołę reprezentowały prace następujących uczniów: Aleksandra Pranszke, Julii Pasieka, Wiktorii Liżewskiej, Szymona Pogorzelskiego, Jana Lesner, Martyny Melcer, Darii Kas, Zuzanny Piętka, Klary Bechta, Igora Witczaka, Leny Lorenczewskiej i Maksymilina Musiał. Natomiast Hanna Walczyna i Wojciech Kierznikowicz podczas finału recytowali wiersz.

Dwóch uczniów z naszej szkoły otrzymało wyróżnienie: Szymon Pogorzelski I d w kategorii plastyka oraz Wojciech Kierznikowicz V b w kategorii recytacja. Gratulujemy laureatom!

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w wykonanie swoich prac, godnie nas reprezentując.

Jan Paweł II „Blask Prawdy”