Konkurs fotograficzny

Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie zaprasza do udziału w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Wejherowo w obiektywie”.


Podstawowym celem konkursu jest odkrywanie niezwykłych zakątków i promowanie piękna naszego miasta i jego okolic oraz rozbudzanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowania przyrodą, kulturą i tradycją; rozwijanie umiejętności obserwacji, wrażliwości artystycznej, inwencji twórczej i kreatywności oraz prezentacja twórczości uczestników konkursu
w dziedzinie fotografii.
Tematem fotografii powinny być niezwykłe krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca naszego miasta i jego okolic. Mogą to być miejsca dotąd nieznane lub mniej znane, ale wykonane w niestandardowych ujęciach, prezentujące w ciekawy i niekonwencjonalny sposób ich walory.
Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej.
Nadsyłanie prac do dnia 10 czerwca 2022r.
Rozstrzygnięcie konkursu: 15 czerwca 2022r.
Fotografie należy nadesłać w formie elektronicznej z dopiskiem „Szkolny Konkurs Fotograficzny" na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ogłoszenie

Regulamin

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 11
im. Teodora Bolduana

Osiedle Kaszubskie 27
84-200 Wejherowo

tel.  58 738 63 33
fax. 58 738 63 31

sekretariat@sp11wejherowo.pl

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

tel: 58 738 63 33
e-mail: sekretariat@sp11wejherowo.pl

Zamknij menu
Wróć na początek strony