Dzień patrona

W październiku zgodnie ze szkolną tradycją klasy I- III uczestniczyły w wydarzeniach upamiętniających Patrona Szkoły Teodora Bolduana. Klasy I- II wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Pocztówka z Wejherowa”. Prace przedstawiały najciekawsze miejsca w naszym mieście. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i kreatywnością. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

I miejsce- Iza Nowicka 2c

II miejsce- Mikołaj Cygański 1d

III miejsce- Irmina Divić 1b

Prace można podziwiać na tablicy holu I- III.

26 X 2022 r. przedstawiciele klas III ( 3a- Jakub Frankowski, Dawid Frankowski, Miłosz Kummer; 3b- Filip Albecki, Zuzanna Połok, Marta Forycka; 3c- Dominik Haase, Maja Kożyczkowska, Zuzanna Duszak; 3d- Maja Mędrzycka, Natan Czerwionka, Oliwia Langa; 3e- Wiktoria Barańska, Aleksander Fedoryniec, Julia Lemke ) wzięli udział w Turnieju Wiedzy o Patronie Szkoły. Uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą o życiu i dokonaniach naszego Patrona.

Po bardzo wyrównanych zmaganiach, turniej wygrała drużyna z klasy 3b.

Wszystkim uczestnikom konkursów dziękujemy za udział i gratulujemy!

Dzień patrona