Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zajęcia dodatkowe

Dla kogo/KLASY

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

RODZAJ KOŁA

TERMIN

SALA

1c,2 c

A.Dziechciowska

 

Nauka języka polskiego

Zajęcia dodatkowe dla obcokrajowców

Poniedziałek 15 00- 16 40

43

Kl.1-3

M.Lidzbarska

Nauka języka polskiego

Zajęcia dodatkowe dla obcokrajowców

Czwartek 15 55- 17 35

20

Kl.5,6

M.Lidzbarska

Nauka języka polskiego

Zajęcia dodatkowe dla obcokrajowców

Czwartek  14 05- 15 45

 

7 c

M.Lidzbarska

Nauka języka polskiego

Zajęcia dodatkowe dla obcokrajowców

Poniedziałek 14 05- 16 40

 

69

2 a

S.Aleksandrowska

e.wczesnoszkolna

z.wyrównawcze

Środa 12 15-13 00

 

2 b

K.Wołczyńska

e.wczesnoszkolna

z.wyrównawcze

Poniedziałek 10 15- 11 00

Sala

terapii ped.

2 c

K.Budnik

e.wczesnoszkolna

z.wyrównawcze

Piątek 11 15- 12 00

Sala

terapii ped.

2 d

K.Szczepańska

e.wczesnoszkolna

z.wyrównawcze

Wtorek 8 25- 9 10

biblioteka

2 e

D.Papke

e.wczesnoszkolna

z.wyrównawcze

Piątek 11 15- 12 00

 

3 a

A.Aleksandrowska

e.wczesnoszkolna

z.wyrównawcze

Środa 11 15- 12 00

4

3 b

E.Grzybowska

e.wczesnoszkolna

z.wyrównawcze

Czwartek 11 15-12 00

 

3 c

D. Papke

e.wczesnoszkolna

z.wyrównawcze

Poniedziałek

11 15- 12 00

 

3 d

A.Aniszewska

e.wczesnoszkolna

z.wyrównawcze

Poniedziałek 9 20- 10 -05

s.terapii

3 e

J.Zembrzuska

e.wczesnoszkolna

z.wyrównawcze

Wtorek 7 30- 8 15

 

Dla kogo/KLASY

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

RODZAJ KOŁA

TERMIN

SALA

Klasy 4

D. Jóskowska

j. angielski

 

k. zainteresowań

Piątek

15 50 16 40

15

4 a

E. Sudnik

matematyka

z. wyrównawcze

Środa

8 25- 9 10

68

4b,4 c

E. Sudnik

matematyka

z. wyrównawcze

Czwartek

15 00- 15 45

44

4 a, 4 b, 4 c

M.Lidzbarska

j. polski

z. wyrównawcze

Środa

9 20- 10 05

01

Kl.4 b, 4 c

K,Bielińska

historia

z.wyrównawcze

Poniedziałek

12 15- 13 00

 

4 c

M.Lassmann

Przyroda

k.zainteresowań

przyroda

 

Piątek 13 10- 13 55

(co2tyg.)

70

 

Dla kogo/KLASY

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

RODZAJ KOŁA

TERMIN

SALA

5 b

E.Sudnik

matematyka

z.wyrównawcze

Piątek  9 20- 10 05

68

5c

A.Weichbrodt

j.angielski

z.wyrównawcze

Poniedziałek  13 10- 13 55

01

5 g

A.Weichbrodt

j.angielski

z.wyrównawcze

Piątek  13 10- 13 55

01

5 d

A.Jelonek

j.angielski

z.wyrównawcze

Środa  14 05- 14 50

72

5 d,5 e, 5 f, 5 h

W.Musiał

matematyka

z.wyrównawcze

Czwartek  8 25-9 10

71

5 b

B.Kamień

j.polski

z.wyrównawcze

Piątek  10 15- 11 00

38

 Kl.5 i kl.6

E.Seredyn

informatyka

z.komputerowe

Poniedziałek

14 05- 14 50

61

5 d, 5 h

 

B.Lademann

j.polski

z.wyrównawcze

Piątek   7 30- 8 15

69

5 h

K.Bielińska

historia

k.zainteresowań

historia

Czwartek   10 15-11 00

 

5 d

M.Lassmann

Biologia

k.zainteresowań

biologia

 

Czwartek 9 20- 10 05 (co2tyg.)

68

5 a, 5 e, 5 g

A.Jakubczak

matematyka

z.wyrównawcze

Środa  12 15- 13 00

15

Klasy 5

I.Polańska

j.angielski

k.zainteresowań

Czwartek  15 55- 16 40

48

5 c,5 d,5 e, 5 h

A.Jakubczak

matematyka

k.zainteresowań

Poniedziałek   12 15- 13 00

15

Klasy 5-7

D.Cyplik

plastyka

Kółko plastyczne

Piątek 13 10- 13 55

P1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla kogo/KLASY

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

RODZAJ KOŁA

TERMIN

SALA

6 C

E.Sudnik

matematyka

z.wyrównawcze

Wtorek 9 20-10 05

15

6 D

E.Sudnik

matematyka

z.wyrównawcze

piątek 12 15

15

Klasy 6

P.Borawski

szachy

Kółko szachowe

Piątek 11 15- 12 00

 

6 a

V.Czajka

j.polski

k.zainteresowań

Wtorek  11 15-12 00

01

6 d, 6 g,6 h

A.Dziechciowska

j.angielski

z.wyrównawcze

Wtorek

13 10- 13 55

63

Klasy 6

K.Bujak

Technika/plastyka

k.tech.-plast.

Wtorek 12 15- 13 00

01

6 e, 6 h

M.Lidzbarska

j.polski

z.wyrównawcze

Poniedziałek 15 00- 16 40

69

Klasy 4-8

D.Paluszkiewicz

Chór

chór

Środa  7 30- 8 15

44

Klasy 4-7

D.Paluszkiewicz

Chór/gitara

k.gitarowe

Środa   16 50- 17 35

44

Klasy 6 a, 6 g, 6 b

W.Kubiaczyk

matematyka

z.wyrównawcze

Czwartek  13 10- 13 55

15

Klasa 6 b

B.Kamień

j.polski

k.zainteresowań

Poniedziałek  10 15- 11 00

 

Klasy 5-6

D.Cyplik

Plastyka

k.zainteresowań

Piątek   9 20- 10 05

15

Klasy 6 d, 6 g, 6 h

A.Dziechciowska

j.angielski

k.zainteresowań

Wtorek 14 05- 14 50

63

Klasa 76 e, 6 c, 6 d, 6 h

I.Grzenkowicz

informatyka

z.wyrównawcze

Wtorek  15 50- 16 40

43

Klasy 6 e,

 

M.Lidzbarska

j.polski

z.wyrównawcze

Wtorek  7 30- 8 15

 

 

Klasa 6 e

A.Jelonek

j.angielski

z.wyrównawcze

Wtorek  8 25- 9 10

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla kogo/KLASY

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

RODZAJ KOŁA

TERMIN

SALA

Klasy 7 a,

7 b

W.Kubiaczyk

matematyka

z.wyrównawcze

Poniedziałek  15 55-16 40

68

Klasy 7 i 8

A.Krystkiewicz

biologia

k.zainteresowań

Poniedziałek   7 30- 8 15

 

65

Klasy 7 i 8

A.Krystkiewicz

biologia

k.zainteresowań

Środa   7 30- 8 15

65

Klasa 7 c

I.Grzenkowicz

matematyka

z.wyrównawcze

Poniedziałek  8 25-9 10

67

Klasa 5 f

J.Patelczyk

matematyka

z.wyrównawcze

Czwartek  16 50-17 35

 

7a, 7 e

 

B.Lademann

j.polski

z.wyrównawcze

Czwartek   16 50-17 35

45

Klasy 7

A.Dziechciowska

j.angielski

k.zainteresowań

Wtorek  15 00- 15 45

70

Klasy 4-8

W.Dobke

geografia

k.zainteresowań

Środa  14 05-14 50

38

 

D.Stodolska

chemia

k.zainteresowań

Czwartek  15 55-16 40

63

Klasy 7

I.Polańska

j.angielski

k.zainteresowań

Czwartek  16 15- 17 35

48

7 d

M.Lidzbarska

j.polski

Przygotowanie przed egzaminem

Wtorek  15 00- 16 40

69

Klasy 7-8

A.Kędra

geografia

k.zainteresowań

 Wtorek 15 00- 15 45

68

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla kogo/KLASY

NAUCZYCIEL

PRZEDMIOT

RODZAJ KOŁA

TERMIN

SALA

 8 b, 8 d, 8 c

A.Lesner

j.polski

przyg. do egzaminu

Wtorek  7 30- 8 15

01

 8 b, 8 c

A.Gazarkiewicz

j.angielski

z.wyrównawcze

Poniedziałek  7 30- 8 15

 

 8 a

K.Bielińska

wos

WOS

Czwartek  10 15- 11 00

 

8 b, 8 d

W.Kubiaczyk

k.zainteresowań

matematyka

Poniedziałek  15 00- 15 45

68

Klasy 8

S.Czajka

Edukacja dla Bezpieczeństwa

k.zainteresowań

Piątek 14 05- 14 50

01

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Kwiecień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny

Zaloguj się do szkolnej poczty