Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

Po wygranych Miejskich Igrzyskach,  nasza Szkolna Drużyna wystąpiła na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.  Igrzyska te odbyły się 20 lutego na Hali sportowej w SP nr 6 w Wejherowie, gdzie przyjechało 7 drużyn z całego powiatu: SP Bojano,SP Bożepole Wielkie, SP Kostkowo, SP Bolszewo,SP Rumia oraz SP Reda.

Reprezentacja Chłopców SP 11 w składzie:

Alan Gosz, Nowociński Jakub, Nowociński Michał, Tomczak Nikodem, Reitz Igor, Bojke Paweł, Kupc Dorian, Grunwald Maciej, Dylak Mikołaj, Jelonek Ksawery, Fedoryniec Tomasz, Czaja Oskar, Hlebik Piotr, Karolewski Eryk, Perschon Filip, Wróblewski Marcel, trener Grzegorz Behrendt, nie przegrywając żadnego meczu zdobyli złoty medal i awansowali do półfinałów wojewódzkich,które odbędą się w Kartuzach.