Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 4:

„Szkoła Myślenia Pozytywnego – Pierwsze kroki”

Utworzono dnia 21.12.2019
Miło nam poinformować, że Nasza Szkoła jako jedna z 50 szkół w Polsce została wyróżniona i tym samym otrzymała certyfikat „Szkoła Myślenia Pozytywnego – Pierwsze kroki”. 
 
Przez  cały rok 2020 będziemy współpracowali z Instytutem Edukacji Pozytywnej  nad wspieraniem zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży biorąc udział w  programie certyfikacji szkół "Szkoła Myślenia Pozytywnego" realizowanym w ramach projektu "Myślę pozytywnie". Zachęcamy do śledzenia naszych działań. 
czytaj dalej... na temat: „Szkoła Myślenia Pozytywnego – Pierwsze kroki”

XII Międzyszkolny Konkurs Informatyczno - Językowy

Utworzono dnia 21.12.2019
W tym roku tematem XII Konkursu Informatyczno-Językowego były "Święta Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii". Do szkoły podstawowej nr 28 w Gdynii przyjechało ponad 40 uczniów z całego województwa. Naszą szkołę reprezentowali Anastazja Kochner oraz Aleksander Misiak. Uczniowie podeszli do konkursu z wielkim zaangażowaniem które skutkowało czwartym miejscem dla Aleksandra. Serdeczne gratulacje! 
 
czytaj dalej... na temat: XII Międzyszkolny Konkurs Informatyczno - Językowy

Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

Utworzono dnia 19.12.2019

W grudniu celebrowaliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariatu. Z tej okazji uczniowie mogli uczestniczyć w mini konkursie. Należało zeskanować kod QR, przeczytać artykuł, odpowiedzieć na dwa proste pytania i wrzucić kartę odpowiedzi do skrzynki. Wylosowana karta z poprawnymi odpowiedziami otrzymuje słodką niespodziankę. Właścicielką szczęśliwej karty okazała się Ola Reginia z kl. 5e. O tym, że uczniowie, rodzice i pracownicy naszej szkoły mają wielkie serca i hojne portfele świadczą liczne akcje charytatywne organizowane w naszej placówce. Zawsze można na Was liczyć, za co serdecznie dziękuję.

 

czytaj dalej... na temat: Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

WARSZTATY

Utworzono dnia 19.12.2019

Uczniowie kl. 0 A uczestniczyli w warsztatach robienia mydełek glicerynowych. Dzieci samodzielnie tworzyły swoje mydełka: wybierały kolor, zapach, kształt i dodatki. Na koniec każde mydełko zostało zapakowane w ozdobną folię. Warsztatom towarzyszyła miła atmosfera.

 

czytaj dalej... na temat: WARSZTATY

Pomoc Natalce

Utworzono dnia 18.12.2019
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami przeprowadził akcję przyspieszania Świąt dla chorej na glejaka mózgu Natalki.
Zebraliśmy około pięćdziesięciu własnoręcznie wykonanych kartek świątecznych, które następnie wysłaliśmy do Radziwiłłowa.
Samorząd Uczniowski
 
czytaj dalej... na temat: Pomoc Natalce

Samorząd Uczniowski śwątecznie

Utworzono dnia 18.12.2019
Dnia 6 grudnia z okazji Mikołajek w Naszej Szkole odbyła się sprzedaż ciast. Organizatorem był Samorząd Uczniowski klas 4-8, który wraz z nauczycielami upiekł słodkości. Planowano, że całkowita sprzedaż zajmie nam dwie najdłuższe przerwy, ale ciasta rozeszły się  mig i już podczas pierwszej przerwy śródlekcyjnej zabrakło nam towaru na sprzedaż.
Zebraliśmy aż 178 zł. Pieniądze te przeznaczone będą na potrzeby uczniów SP nr 11 w Wejherowie.
Z okazji wspomnianych wcześniej Mikołajek uczennice z Samorządu Uczniowskiego wybrały się na występ grupy baletowej do Wejherowskiego Centrum Kultury pod tytułem ,,Kopciuszek''. Ten udany prezent od Świętego Mikołaja pomógł nam zintegrować się oraz spędzić wspólnie czas także poza murami Szkoły.
Już niedługo planujemy kolejną akcję sprzedaży. Oczekujcie więc na ogłoszenia!
 
czytaj dalej... na temat: Samorząd Uczniowski śwątecznie

Konkurs j. angielskiego "Keep Calm and Kahoot"

Utworzono dnia 17.12.2019
W tym roku odbył się po raz pierwszy konkurs j. angielskiego za pomocą platformy Kahoot na której uczniowie za pomocą telefonów komórkowych i połączenia z internetem podają swoje odpowiedzi. Liczy się wiedza i szybkość.  Konkurs, który został zorganizowany przez panią Anetę Dziechciowską oraz panią Annę Gazarkiewicz, zaczął się od eliminacji w listopadzie. Do rywalizacji staneli chętni uczniowie klas ósmych. Najlepsza trójka z każdej klasy zmierzyła się w finale. Pytania dotyczące zagadnień gramatycznych, leksykalnych, kulturalnych i historycznych sprawdzały szeroką wiedzę uczniów. Najlepsza okazała się uczennica Magda Hazuka z klasy 8c. Drugie miejsce zajęła Anna Serafin (8c) a trzecie Oliwier Kotłowski z klasy 8b. 
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! 
czytaj dalej... na temat: Konkurs j. angielskiego "Keep Calm and Kahoot"

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Utworzono dnia 17.12.2019

Szanowni Państwo zebrane podczas kiermaszu świątecznego pieniądze w całości przeznaczone zostały na potrzeby hospicjum dziecięcego „Bursztynowa Przystań” w Gdyni.

Hospicjum powstało w 2013 roku w Gdyni przy ul. Dickmana. Był to wspólny projekt Stowarzyszenia Hospicjum im. św. Wawrzyńca i gdyńskiego samorządu. „Bursztynowa Przystań” jest domem hospicyjnym dla nieuleczalnie chorych dzieci. Obecnie ośrodek zmaga się z wieloma problemami. Brakuje żywności z dłuższym terminem ważności, kompresów włókninowych, gaz opatrunkowych, podkładów jednorazowych, ręczników papierowych składanych, rękawiczek nitrylowych, mokrych chusteczek, pampersów, obiadków i deserków dla dzieci w słoiczku typu Gerber.

 

czytaj dalej... na temat: KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Odwołany dyżur

Utworzono dnia 16.12.2019

Informujemy, iż w dniu 16 grudnia 2019r. (poniedziałek) Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 nie będzie pełnić dyżuru w godzinach 16.00-17.00. Za utrudnienia przepraszamy.

czytaj dalej... na temat: Odwołany dyżur

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Imieniny

Zaloguj się do szkolnej poczty