Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 3:

„Historia regionalna- Sierpień '80”

Utworzono dnia 27.02.2020

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Wejherowie  dostali się do etapu wojewódzkiego X Wojewódzkiego  Konkursu Historycznego  

 „Historia regionalna- Sierpień '80”.

Hubert Bornowski

Seweryn Rogowski

                                              Kacper Jakubowski

4 marca 2020 r. odbędzie  się  etap wojewódzki X Wojewódzkiego Konkursu Historycznego w Sali Posiedzeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku, w którym zostanie wyłonionych 5 laureatów konkursu oraz 10 osób z tytułem finalisty etapu wojewódzkiego. Przedmiotem konkursu są wydarzenia z lat 1976-1989 na Pomorzu Gdańskim ze szczególnym uwzględnieniem przyczyn, przebiegu i konsekwencji strajku w sierpniu 1980 roku.

Życzymy powodzenia !

 

czytaj dalej... na temat: „Historia regionalna- Sierpień '80”

KONKURS RECYTATORSKI DLA UCZNIÓW KLAS 4-8

Utworzono dnia 26.02.2020
Konkurs recytatorski dla uczniów klas 4-8 odbędzie się  04.03.2020 r. ( w środę)  na 4 godzinie lekcyjnej  o godzinie 10.15 na holu  II piętra.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
 
 
czytaj dalej... na temat: KONKURS RECYTATORSKI DLA UCZNIÓW KLAS 4-8

I miejsce w XV Mistrzostwach Wiedzy Komputerowej Szkół Podstawowych Miasta Wejherowa

Utworzono dnia 23.02.2020

Dnia 21 lutego br. uczennice Dominika Krampa z kl. VI f i Martyna Mikiciuk z kl. VI c zajęły I miejsce w XV Mistrzostwach Wiedzy Komputerowej Szkół Podstawowych Miasta Wejherowa, w kategorii drużynowej.

Na konkursie wykazały się doskonałą wiedzą i umiejętnościami z zakresu: elementów programowania, wiedzy informatycznej, tworzenia prezentacji multimedialnej oraz obliczeń w arkuszu kalkulacyjnym. Uczennice przygotowała nauczycielka informatyki Ewa Seredyn.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

 

czytaj dalej... na temat: I miejsce w XV Mistrzostwach Wiedzy Komputerowej Szkół Podstawowych Miasta Wejherowa

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

Utworzono dnia 22.02.2020

Po wygranych Miejskich Igrzyskach,  nasza Szkolna Drużyna wystąpiła na Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.  Igrzyska te odbyły się 20 lutego na Hali sportowej w SP nr 6 w Wejherowie, gdzie przyjechało 7 drużyn z całego powiatu: SP Bojano,SP Bożepole Wielkie, SP Kostkowo, SP Bolszewo,SP Rumia oraz SP Reda. 

 

Reprezentacja Chłopców SP 11 w składzie: Alan Gosz, Nowociński Jakub, Nowociński Michał, Tomczak Nikodem, Reitz Igor, Bojke Paweł, Kupc Dorian, Grunwald Maciej, Dylak Mikołaj, Jelonek Ksawery, Fedoryniec Tomasz, Czaja Oskar, Hlebik Piotr, Karolewski Eryk, Perschon Filip, Wróblewski Marcel, trener Grzegorz Behrendt, nie przegrywając żadnego meczu zdobyli złoty medal i awansowali do półfinałów wojewódzkich, które odbędą się w Kartuzach.

 

 
czytaj dalej... na temat: Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

Miejskie Igrzyska w Mini Piłce siatkowej Chłopców

Utworzono dnia 22.02.2020

Dnia 6 lutego 2020r  w Szkole Podstawowej nr 9 odbyły się Miejskie Igrzyska w Mini Piłce Siatkowej chłopców. Reprezentacja chłopców naszej szkoły wywalczyła pierwsze miejsce oraz awans do rozgrywek powiatowych.

Skład drużyny: Sonnenberg Maksymilian, Nowociński Jakub, Bojke Paweł, Orłowski Rafał, Kupc Dorian, Grzenkowicz Bartek,Dylak Mikołaj, Dylak Aleksander, Grunwal Maciej, Wasilewski Mateusz, Stanasiuk Igor.

W tym samym składzie wystąpili na zawodach powiatowych rozgrywanych na hali w Rumi dnia 21 lutego 2020r, gdzie ostatecznie uplasowali się na miejscu  czwartym.

 

czytaj dalej... na temat: Miejskie Igrzyska w Mini Piłce siatkowej Chłopców

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

Utworzono dnia 22.02.2020

Dnia 5 lutego 2020r  w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej. Dziewczynki z naszej szkoły zdobyły srebrny medal występując w składzie: Zosia Kleina, Antonina Tarnowska, Alicja Pietrzak, Julia Kas, Julia Potrykus, Dominika Kamińska, Klaudia Krawczuk, Nela Kwaśnik, Nikola Miotk, Wiktoria Kobiela, Zuzanna Rogowska, Oliwia Ziemann, Nadia Gnaś. Trener zespołu Pani Adriana Czurgiel.

 

czytaj dalej... na temat: Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "WALENTYNKA 2020"

Utworzono dnia 16.02.2020

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Walentynka 2020” został rozstrzygnięty. Do organizatorek konkursu wpłynęło ponad 30 ciekawych prac konkursowych. Celem konkursu było rozwijania twórczości plastycznej poprzez pomysłowe i kreatywne wykonanie kartki walentynkowej. Po naradzie jury wybrało najciekawsze prace, a ich twórcom wręczyło pamiątkowe nagrody i dyplomy.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce Agata Gańska klasa 7b

II miejsce Wiktoria Rozwadowska klasa 4c

III miejsce Martyna Melcer klasa 5h

wyróżnienie: Wiktoria Glosa klasa 7b i Oliwia Tajerle klasa 7e

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.
 

czytaj dalej... na temat: ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "WALENTYNKA 2020"

SUKCES AGATY JANCY W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE KURATORYJNYM Z GEOGRAFII

Utworzono dnia 16.02.2020

31 stycznia odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu z Geografii w Trąbkach Wielkich. Naszą szkołę reprezentowała Agata Janca, otrzymując tytuł finalisty. Wielkie Gratulacje. Uczennicę wspierał w tej trudnej batalii mgr Wojciech Dobke.

 

czytaj dalej... na temat: SUKCES AGATY JANCY W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE KURATORYJNYM Z GEOGRAFII

KONKURS!

Utworzono dnia 15.02.2020

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy (6 marca) zachęcamy wszystkich uczniów klas II i III do wzięcia udziału w konkursie "najciekawsza gra logopedyczna". Dzieci indywidualnie bądź w grupach mogą przygotować grę logopedyczną na wybraną przez siebie głoskę. Pełna dowolność, jeśli chodzi o technikę i format. Prace składamy do 28 lutego (piątek) do wychowawców klas bądź do pań: Anny Koniecznej, Magdy Lassmann i Eweliny Kowalczyk.  Przewidziane nagrody!!!

 

czytaj dalej... na temat: KONKURS!

SUKCESY W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Utworzono dnia 10.02.2020

5 lutego w Wejherowskim Centrum Kultury rozstrzygnięto kolejny konkurs plastyczny.  Tematem prac była "Ulubiona postać z bajki".  Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Sukces odniosły: I miejsce: Milena Wicke z klasy IIb oraz II miejsce: Natalia Ślepowrońska z kl. Id. Gratulujemy!

 

czytaj dalej... na temat: SUKCESY W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Kwiecień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny

Zaloguj się do szkolnej poczty